Newsletter
Jak dojechać?

Centrum szkoleniowe Pankiewicza

ul.Pankiewicza 3

Warszawa Śródmieście

 

W celu sprawdzenia szczegółowej trasy polecamy korzystanie z serwisu http://jakdojade.pl

 

 

Ableton Push - kurs obsługi

Opis

Podczas tego indywidualnego kursu nauczysz się wykorzystywać kontroler PUSH, dedykowany do obsługi programu Ableton Live.

Dowiesz się jak konfigurować Abletona i komputer do pracy z PUSH-em. Pokażemy Ci jak rozszerzyć jego możliwości i jak omijać jego ograniczenia, byś ostatecznie mógł/mogła uwolnić się od myszki podczas pracy w środowisku Ableton Live.

W ramach zajęć omówimy wszystkie funkcje i skróty fabryczne PUSH-a, ale sięgniemy też do zewnętrznych skryptów i pomożemy Ci skroić PUSHA-a pod Twoje potrzeby. Każdy omawiamy skrót i technika będą na bieżąco ćwiczone podczas zajęć.

Pod koniec zajęć każdy z kursantów dostanie listę skrótów, technik i omawianych trików, uzupełnioną dodatkowo o listę przydatnych wtyczek, skryptów i rozszerzeń (zarówno darmowych, jak i płatnych).

Każdy uczestnik kursu otrzymuje możliwość zakupu programu Ableton Live w wersji EDU, z 40% zniżką. Istnieje możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia kursu.

Wymagane umiejętności

Zajęcia są skierowane zarówno do początujących, jak i zaawansowanych użytkowników, którzy chcieliby nauczyć się wykorzystywać PUSH-a efektywniej w studio i na scenie. Należy posiadać podstawowe umiejętności i wiedzę dotyczącą obsługi tego programu Ableton Live.

Nie jesteś pewien czy te zajęcia będą dla Ciebie odpowiednie? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po kursach.

Długosć kursu 3 godziny
Cena kursu
220 zł
Miejsce zajęć Warszawa - Praga, studio wykładowcy Akademii Dźwięku
Prowadzący Marcin Staniszewski - Certyfikowany Trener Ableton
Harmonogram Kurs realizowany indywidualnie. Skontaktuj się z nami, uzgodnimy termin, który będzie Ci najbardziej odpowiadał.

Stopka