Newsletter
Zapisz się na kurs

Facebook
Newsletter
Facebook

Oto, co mówią o naszych kursach ich uczestnicy i absolwenci.

 

Ableton Live: poziom podstawowy (dla początkujących)

Podobał mi się profesjonalizm prowadzącego! Umiejętność tłumaczenia w sposób zrozumiały i prosty, a przede wszystkim wprowadzanie nowych funkcji krok po kroku - ani za szybko ani za wolno, pomimo dużej ilości informacji. Jestem pod dużym wrażeniem tego kursu, a także po prostu dobrze się bawiłam...

Prowadzący świetnie prowadził zajęcia - odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Bardzo dużo się nauczyłem i zostałem odpowiednio zmotywowany do działania!

Bardzo otwarty prowadzący, zrozumiałe przekazywanie informacji, możliwość praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy podczas ćwiczeń, powtarzanie już zrealizowanego materiału.

Doceniam umiejętności dydaktyczne trenera - bardzo dobre omawianie materiału, przejrzystość wypowiedzi, dużo podsumowań, przykładów i ćwiczeń.

 

Podstawy kompozycji muzycznej

Fajnie, że były to wieloaspektowe zajęcia; podobało mi się swobodne podejście do teorii i duże odniesienie wiedzy do konkretnego narzędzia, dobre ćwiczenia; wiedza i pasja prowadzących.

Na kursie miałem możliwość poznać masę nowych rzeczy i między innymi dowiedzieć się jak świadomie konstruować podstawowe melodie :) Gorąco polecam!
Podobały mi się zajęcia praktyczne, ćwiczenia, ciekawe tematy, praktyczne przykłady, atmosfera, obcowanie z muzyką i jej teoretycznymi aspektami ... i wykorzystanie Abletona.

Nabrałem większej świadomości przy tworzeniu muzyki. Poznałem reguły i zasady związane z produkcją. Podobała mi się też atmosfera i kompetencja prowadzących.

 

Miks i brzmienie: kurs podstawowy

Prowadzący oraz rozplanowanie zajęć na najwyższym poziomie; poruszona tematyka super dopasowana do oczekiwań i wytłumaczona w bardzo zrozumiały sposób; prowadzący jest superdoświadczonym profesjonalistą w omawianej dziedzinie.

Najbardziej spodobało mi się to, że po kilku lekcjach, na zajęciach praktycznych potrafiłem kontrolować brzmienie w taki sposób jaki chciałem.

Bardzo podobały mi sie zajęcia oraz pomoc zapewniona przez prowadzącego. Spełniłem swoje wszystkie oczekiwania oraz bardzo dziękuje za pomoc w rozwinięciu umiejętności oraz pasji!

Na nic nie można narzekać. Od samego początku kursu do końca się nie zawiodłem. Na pewno wrócę do Akademii!

 

Ableton Live: poziom 2

Podobało mi się ciekawe przedstawienie zastosowania możliwosci, jakie daje program, ćwiczenia praktyczne, możliwość eksperymentowania i poznawanie funkcji pozwalajacych na kreatywne użycie programu.
Świetnie uporządkowana wiedza przekazana w bardzo przystępny i zrozumiały sposób; podobało mi się inspirujące wykorzystywanie narzędzi dostarczanych przez Ableton Live.
Podobało mi się wszystko: atmosfera - można było swobodnie się komunikować i skoncentrować na zajęciach, stosunek ćwiczeń praktycznych do wykładu.

 

Podstawy syntezy dźwięku

Cały przebieg kursu był rewelacyjny, dowiedziałem się tego, czego chciałem na temat syntezy dźwięku i dodatkowo zaraziłem się sound designem!

Prowadzący przekazywał wiedzę w sposób przejrzysty i otwarty. Zachęcał także do kreatywnego podejścia w temacie tworzenia muzyki.

Wszystko było świetne: przekazane informacje, atmosfera kursu, szerokie ujęcie tematu.

 

Stopka