Newsletter
Jak dojechać?

Pracownie Akademii Dźwięku

Bemowskie Centrum Kultury artbem

ul. Górczewska 201

Warszawa - Bemowo

 

Przystanek autobusowy Konarskiego (linie: 109, 154, 171, 190, 410, 512, 523).

W celu sprawdzenia szczegółowej trasy polecamy korzystanie z serwisu http://jakdojade.pl

Przy budynku znajduje się niestrzeżony, bezpłatny parking oraz stojak rowerowy.

 


Zobacz powiększenie

 

Ableton Live: poziom 1 (dla początkujących)

Opis

Podczas tego kursu zdobędziesz wiedzę niezbędną do swobodnej obsługi Ableton Live 9 - najpopularniejszego obecnie narzędzia do cyfrowego tworzenia muzyki. W czasie 14 godzin zajęć nauczysz się podstawowych funkcji i struktury programu, które pozwolą bez trudu wykorzystywać go zarówno do produkcji muzycznej jak i grania na żywo. Wszystkie zajęcia odbywają się z wykorzystaniem indywidualnych stanowisk komputerowych i mają charakter czysto praktyczny.

Po ukończeniu kursu będziesz potrafił skonfigurować program Ableton Live do zastosowań audio i MIDI. Bez trudu skomponujesz własne rytmy i melodie, z wykorzystaniem sampli oraz instrumentów wirtualnych. Poznasz najważniejsze narzędzia ułatwiające pracę nad aranżacją utworu oraz nauczysz się obsługiwać zewnętrzne kontrolery MIDI. Zrozumiesz różne metody pracy z programem oraz jego wewnętrzną strukturę.

Kurs ten nie obejmuje nauki zasad działania i korzystania z efektów dźwiękowych i instrumentów wirtualnych. Tematy te są omawiane szczegółowo w ramach kursów Miks i brzmienie: kurs podstawowy  oraz Podstawy syntezy dźwięku.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje możliwość zakupu programu Ableton Live w wersji EDU, z 40% zniżką. Istnieje możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia kursu.

Wymagane umiejętności

Kurs ten skierowany jest do osób początkujących. Doświadczenie w korzystaniu z muzycznych programów producenckich lub grze na instrumentach nie jest wymagane.


Nie jesteś pewien czy te zajęcia będą dla Ciebie odpowiednie? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po kursach.

Długosć kursu 14 godzin
Cena kursu

490 zł

(zniżka wysokości przy zapisie na cały moduł -
kliknij aby zapoznać się z informacją na ten temat)

Limit miejsc maksymalnie 8 uczestników
Miejsce zajęć Warszawa. Pracownie Akademii Dźwięku.
Prowadzący Mateusz Telega - Certyfikowany Trener Ableton

Harmonogram


Najbliższy kurs planujemy na przełom lipca i sierpnia. Jeśli nie chcesz przegapić rekrutacji, poinformuj nas mailowo o chęci wpisania na listę zainteresowanych. Zapraszamy do działu Kontakt.

 

Możesz też sprawdzić daty spotkań sprawdzając kalendarz kursów Akademii Dźwięku.

Stopka