Newsletter
Jak dojechać?

Centrum szkoleniowe Pankiewicza

ul.Pankiewicza 3

Warszawa Śródmieście

 

W celu sprawdzenia szczegółowej trasy polecamy korzystanie z serwisu http://jakdojade.pl

 

 

Ableton Live - poziom 1

Opis

Podczas tego kursu zdobędziesz wiedzę niezbędną do swobodnej obsługi Ableton Live 10 - najpopularniejszego obecnie narzędzia do cyfrowego tworzenia muzyki. W czasie 14 godzin zajęć nauczysz się podstawowych funkcji i struktury programu, które pozwolą wykorzystywać go zarówno do produkcji muzycznej jak i grania na żywo. Wszystkie zajęcia odbywają się z wykorzystaniem indywidualnych stanowisk komputerowych i mają charakter czysto praktyczny.

Po ukończeniu kursu będziesz potrafił skonfigurować program Ableton Live do zastosowań audio i MIDI. Bez trudu skomponujesz własne rytmy i melodie, z wykorzystaniem sampli oraz instrumentów wirtualnych. Poznasz najważniejsze narzędzia ułatwiające pracę nad aranżacją utworu oraz nauczysz się obsługiwać zewnętrzne kontrolery MIDI. Zrozumiesz różne metody pracy z programem oraz jego wewnętrzną strukturę.

Kurs ten nie obejmuje nauki zasad działania i korzystania z efektów dźwiękowych i instrumentów wirtualnych. Tematy te są omawiane szczegółowo w ramach kursów Miks i brzmienie  oraz Synteza dźwięku.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje możliwość zakupu programu Ableton Live w wersji EDU, z 40% zniżką. Istnieje możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia kursu.

Wymagane umiejętności

Kurs ten skierowany jest do osób początkujących. Doświadczenie w korzystaniu z muzycznych programów producenckich lub grze na instrumentach nie jest wymagane.


Nie jesteś pewien czy te zajęcia będą dla Ciebie odpowiednie? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po kursach.

Długosć kursu 14 godzin
Cena kursu

550 zł

Limit miejsc maksymalnie 8 uczestników
Miejsce zajęć Warszawa, ul. Pankiewicza 3 (centrum, przy Dw. Centralnym)
Prowadzący Mateusz Telega - Certyfikowany Trener Ableton

Harmonogram


Godziny zajęć kursu weekendowego - edycja styczniowa
Dni 17.02.2018

17.02.2018  

18.02.2018
18.02.2018
Godziny 10.00 - 14.00 15.00 - 18.00 10.00 - 14.00 15.00 - 18.00

 

Możesz też sprawdzić daty spotkań sprawdzając kalendarz kursów Akademii Dźwięku.

Stopka