Newsletter
Jak dojechać?

Centrum szkoleniowe Pankiewicza

ul.Pankiewicza 3

Warszawa Śródmieście

 

W celu sprawdzenia szczegółowej trasy polecamy korzystanie z serwisu http://jakdojade.pl

 

 

Ableton Live: poziom 2

Opis

Kurs ten jest bezpośrednią kontynuacją zajęć Ableton Live – poziom podstawowy. Jego celem jest przekazanie zaawansowanej wiedzy dotyczącej technik tworzenia muzyki z wykorzystaniem programu Ableton Live 9. Ponieważ na tym etapie przygody z muzyką potrzeby każdego twócy są inne, kurs realizowany jest w trybie indywidualnym.

Zajęcia realizowane są w oparciu o Ableton Live 9, jego instrumenty i efekty. Program obejmuje: budowę i zastosowanie wszystkich typów racków, zaawansowany sampling w oparciu o Simplera, metody routingu sygnałów audio i MIDI oraz omówienie tematyki Max4Live.

Ableton Live – poziom zaawansowany to nie tylko przekazanie nowych wiadomości i umiejętności, ale również pobudzanie kreatywności i wyobraźni muzycznej uczestników zajęć. Pomogą w tym odpowiednio skonstruowane zadania ćwiczeniowe oraz przyjazna, otwarta atmosfera charakterystyczna dla wszystkich zajęć Akademii Dźwięku.

 

Każdy uczestnik tego kursu ma możliwość zakupu programu Ableton Live w wersji edukacyjnej z 40% zniżką. Istnieje też możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia kursu.

Wymagane umiejętności

Kurs ten skierowany jest do osób posiadających podstawowe umiejętności i wiedzę dotyczącą obsługi programu Ableton Live. Jeśli skończyłeś nasz kurs podstawowy obsługi tego DAWa lub stworzyłeś w nim przynajmniej kilka projektów, kurs zaawansowany jest dla Ciebie.

 

Nie jesteś pewien czy te zajęcia będą dla Ciebie odpowiednie? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po kursach.

Długosć kursu

3 godziny

Cena kursu

220 zł

Miejsce zajęć Warszawa - Wola, studio produkcyjne Akademii Dźwięku.
Prowadzący Mateusz Telega - Certyfikowany Trener Ableton
Harmonogram

Kurs realizowany indywidualnie

Skontaktuj się z nami, uzgodnimy termin, który będzie Ci najbardziej odpowiadał.

 

Stopka