Newsletter
Jak dojechać?

Centrum szkoleniowe Pankiewicza

ul.Pankiewicza 3

Warszawa Śródmieście

 

W celu sprawdzenia szczegółowej trasy polecamy korzystanie z serwisu http://jakdojade.pl

 

 

Miks i brzmienie: kurs podstawowy

Opis

Kurs ten poświęcony jest szczegółowemu omówieniu i przećwiczeniu narzędzi pomagających  świadomie kształtować brzmienie własnych utworów. Program zajęć kładzie nacisk na „muzyczne” zastosowanie omawianych typów urządzeń i pluginów. W trakcie spotkań przekazywana jest również podstawowa wiedza dotycząca procesu miksu i masteringu własnych utworów.

Biorąc udział w kursie dowiesz się jak świadomie korzystać ze wszystkich najważniejszych narzędzi przetwarzania dźwięku – kompresji i jej odmian, korekcji barwy (EQ), efektów przestrzennych (pogłos, delay) jak również technik „brudzenia” dźwięku cyfrowego. Istotną rolę w programie pełni również nauka obsługi różnego rodzaju wizualnych mierników dźwięku oraz doskonalenie umiejętności słuchu selektywnego.

Uczestnictwo w kursie pozwoli Ci poprawić brzmienie własnych utworów oraz zwiększy Twoją swobodę w kształtowaniu barwy dźwięku. Zajęcia są urozmaicone, składają się zarówno z wykładów jak i pokazów czy też ćwiczeń wykonywanych na indywidualnych stanowiskach komputerowych.

Każdy uczestnik otrzyma pakiet wyselekcjonowanych, najciekawszych darmowych procesorów i efektów dźwiękowych. Istnieje możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia kursu.

Wymagane umiejętności

Kurs ten skierowany jest do osób początkujących oraz wszystkich tych, którzy chcą uporządkować i znaleźć nowe zastosowania dla posiadanej już wiedzy związanej z miksem, masteringiem i pracą z barwą dźwieku.

Aby w pełni skorzystać z przekazywanej wiedzy, warto znać podstawy obsługi programów dźwiękowych takich jak Ableton Live, Fruity Loops, Cubase, Logic, Pro Tools, Reaper, etc.


Nie jesteś pewien czy te zajęcia będą dla Ciebie odpowiednie? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po kursach.

Długosć kursu 8 godzin
Cena kursu

600 zł

Miejsce zajęć

Warszawa - Wola, Studio Black Orange

Prowadzący Mateusz Telega
Harmonogram

Kurs realizowany indywidualnie.

Skontaktuj się z nami, uzgodnimy termin, który będzie Ci najbardziej odpowiadał.

Stopka