Newsletter
Jak dojechać?

Centrum szkoleniowe Pankiewicza

ul.Pankiewicza 3

Warszawa Śródmieście

 

W celu sprawdzenia szczegółowej trasy polecamy korzystanie z serwisu http://jakdojade.pl

 

 

Promocja muzyki niezależnej z elementami prawa autorskiego

Opis

Podczas warsztatów zdobędziesz wiedzę oraz narzędzia niezbędne do skutecznej promocji twórczości muzycznej oraz kreowania wizerunku artysty. Umiejętności zdobyte dzięki udziałowi w kursie pozwolą Ci na prowadzenie efektywnej i przemyślanej komunikacji z otoczeniem muzyków: klubami, mediami, wytwórniami itp.

Treści przekazywane podczas zajęć wywodzą się z dziedzin takich jak public relations, reklama, komunikacja społeczna, psychologia. Ważnym elementem kursu są również zajęcia poświęcone podstawom prawa autorskiego oraz Creative Commons, dzięki którym jako młody muzyk dowiesz się jakie są ich prawa i jak można je wykorzystać w procesie twórczym (np. sampling), czy w promocji.

Teoria stanowi podstawę do części praktycznej warsztatów. Wiele urozmaiconych zadań pozwoli Ci zdobyć ważne narzędzia i umiejętności z zakresu promocji, przetestować wiedzę teoretyczną, a przede wszystkim umożliwi wzajemną inspirację oraz wymianę doświadczeń. Ponadto podczas zajęć będziecie poszukiwać alternatywnych metod promocji oraz dowiecie się jak najefektywniej wykorzystać w tym zakresie nowe technologie.

Uczestnicy mogą otrzymać certyfikat ukończenia kursu.

Wymagane umiejętności

Warsztaty skierowane są zarówno do muzyków jak i osób, które interesują się promowaniem i wydawaniem muzyki oraz organizowaniem wydarzeń muzycznych. Doświadczenie w promocji czy też public relations nie jest wymagane.

 

Nie jesteś pewien czy te zajęcia będą dla Ciebie odpowiednie? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po kursach.

Długosć kursu 15 godzin zajęć + przerwy
Cena kursu

380 zł - cena regularna

320 zł - cena dla studentów do 26. roku życia

Limit miejsc 8 uczestnikow
Miejsce zajęć Warszawa. Pracownie Akademii Dźwięku.
Wykładowca Paulina Gosk
Harmonogram W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na ten kurs

Stopka