Newsletter
Facebook


Miasto Pełne Dźwięków spotkanie #28


MIASTO PEŁNE DŹWIĘKÓW to cykl spotkań klubowych dla producentów muzycznych.
Na każdym spotkaniu dużo dobra, m.in. wykłady o różnych aspektach tworzenia muzyki, spotkania ze znanymi producentami, pokazy sprzętu. Wstęp wolny!


Data: 09.02.2017 (czwartek)
Start: godzina 18.30
Miejsce: Klubokawiarnia Znajomi Znajomych, ul. Wilcza 58A, Warszawa.


PROGRAM SPOTKANIA

18.30  19.00 - zbieramy się na miejscu, testujemy sprzęty Moog, Nord, Waldorf i Akai na stoisku Audiostacji


19.00 – 20.30 – Masterclass: Eltron John

Didżej, producent, wyjątkowo aktywny na naszej scenie muzycznej. Gra i tworzy muzykę, której korzenie leżą w soulu, disco, psychodelii oraz dubie, a której owoce można znaleźć pośród tego, co zwyczajowo nazywa się house i techno. Wielokrotnie gościł na najważniejszych krajowych festiwalach (Unsound, Nowa Muzyka, Audioriver, Open'er), a także na legendarnym Sonarze w Barcelonie. Nagrywa dla wytwórni Pets Recordings, U Know Me, The Very Polish Cut-Outs/Transatlantyk, Uncanny Valley, MOST oraz S1 Warsaw.


20.45 - 21.30 - Open Mic: ""Hardware Sampling", prowadzenie Marcin Benesz

W ramach lutowego Open Mic zobaczycie jak nagrywać, edytować i przygotowywać do grania sample w samplerze hardware - na przykładzie Akai 3000xl. Nie zabraknie również detali o plusach i minusach takiego środowiska pracy oraz kilku oldschoolowych sztuczek związanych z samplingiem.

21:30 – 22.00 - Pokaż swoją muzykę! (i wygraj kupon do baru)


Weź udział w Open Mic - podziel się wiedzą, swoimi koncepcjami i podejściem do tworzenia muzyki, wygraj dowolną wtyczkę od znakomitego developera software'u muzycznego - D16 Group;

 

ORGANIZATOR GŁÓWNY PARTNER


Logo audiostacja


 

 

Stopka