Newsletter
Facebook


Miasto Pełne Dźwięków spotkanie #34


MIASTO PEŁNE DŹWIĘKÓW to cykl spotkań klubowych dla producentów muzycznych.
Na każdym spotkaniu dużo dobra, m.in. wykłady o różnych aspektach tworzenia muzyki, spotkania ze znanymi producentami, pokazy sprzętu. Wstęp wolny!


Data: 19.10.2017 (czwartek)
Start: godzina 18.30
Miejsce: Klubokawiarnia Znajomi Znajomych, ul. Wilcza 58A, Warszawa.


PRZEWIDYWANY PROGRAM SPOTKANIA

 

18.30 – 19.00 - zbieramy się na miejscu, testujemy sprzęty Moog, Nord, Waldorf i Akai.

19.00 – 20.30 Masterclass: Hatti Vatti
Spotkanie z Piotrem Kalińskim, znanym szerzej jako Hatti Vatti. Artysta znany zarówno z produkcji solowych (m.in. "Szum" dla Most Records) jak i projektów realizowanych wraz z Mikołajem "Noon" Bugajakiem (HV/Noon). W ramach spotkania porozmawiamy o technikach twórczych, sprzęcie i oprogramowaniu muzycznym.


20:45 - 21.15 - Open Mic: "Przełamanie monotonni w utworach muzycznych", prowadzenie Cezary Dudało
Jest wiele czynników, które odróżniają profesjonalne nagrania od tych, które są tworzone przez początkującego producenta muzyki. Jednym z kluczowych jest niezaprzeczalnie kompozycja, brzmienie i "to coś", co powoduje, że nasz utwór odróżnia się na tle innych utworów. Wykład w ramach Open Mic będzie koncentrował się na praktycznych poradach związanych z rozwiązywaniem aranżacji w naszych produkcjach muzycznych.

21:30 - 22.00 - Pokaż swoją muzykę! (i wygraj kupon do baru)Weź udział w Open Mic - podziel się wiedzą, swoimi koncepcjami i podejściem do tworzenia muzyki, wygraj dowolną wtyczkę od znakomitego developera software'u muzycznego - D16 Group;

 

ORGANIZATOR GŁÓWNY PARTNER

Logo m.st. Warszawy

Logo audiostacja


 

 

Stopka