Newsletter
Jak dojechać?

Centrum szkoleniowe Pankiewicza

ul.Pankiewicza 3

Warszawa Śródmieście

 

W celu sprawdzenia szczegółowej trasy polecamy korzystanie z serwisu http://jakdojade.pl

 

 

Podstawy kompozycji muzycznej

Opis

Kurs ten poświęcony jest podstawom kompozycji muzyki, prezentowanym z perspektywy nowoczesnego twórcy. Jeśli rozpoczynasz dopiero przygodę z tą tematyką, udział w zajęciach pozwoli Ci w szybki i sprawny sposób zdobyć wiedzę dotyczącą tworzenia muzyki w dowolnym stylu muzycznym.

Podczas zajęć otrzymasz niezbędną wiedzę dotyczącą teorii muzyki, w szczególności zasady układania atrakcyjnych partii rytmicznych i melodycznych. Dowiesz się, w jaki sposób świadomie kreować swój styl muzyczny. Poznasz niezbędne pojęcia z zakresu rytmiki i harmonii takie jak takt, metrum, tonacja, nuta, akord, konsonans i wiele innych.

Zajęcia mają formę interaktywnych wykładów, wypełnionych prezentacjami i przykładami ze świata muzyki. Dzięki ćwiczeniom praktycznym rozwiniesz swoją kreatywność i wyobraźnię muzyczną. Zajęcia odbywają się w naszej pracowni warsztatowej wyposażonej w stanowiska komputerowe z kontrolerami MIDI i programem Ableton Live.

Wymagane umiejętności

Jedynym wymaganiem jest jest podstawowa znajomość programu Ableton Live: obsługa instrumentów perkusyjnych Impulse lub Drum Rack, tworzenie clipów MIDI, podstawy tworzenia sekwencji muzycznych w Session View i Arrangement View.


Nie jesteś pewien czy te zajęcia będą dla Ciebie odpowiednie? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po kursach.

Długosć kursu 14 godzin
Cena kursu

550 zł

(zniżka wysokości  przy zapisie na cały moduł -
kliknij aby zapoznać się z informacją na ten temat)

Limit miejsc maksymalnie 8 uczestników
Miejsce zajęć Warszawa, ul. Pankiewicza 3 (centrum, przy Dw. Centralnym)
Prowadzący Mateusz Telega, Paweł Sulewski
Harmonogram

 

Najbliższy kurs planujemy na wrzesień. Jeśli nie chcesz przegapić rekrutacji, poinformuj nas mailowo o chęci wpisania na listę zainteresowanych. Zapraszamy do działu Kontakt.

 

Możesz też sprawdzić daty spotkań sprawdzając kalendarz kursów Akademii Dźwięku.

 

Stopka