Newsletter
Facebook

Mateusz Telega bioMateusz Telega - Certyfikowany Trener Ableton, jeden z pionierów nowoczesnej edukacji muzycznej w Polsce. Warsztaty dźwiękowe prowadzi od ośmiu lat, od początku w założonej przez siebie Akademii Dźwięku.

Mateusz Telega był zapraszany do prowadzenia gościnnych wykładów m.in. na Festiwalu Tauron Nowa Muzyka, Festiwalu Audioriver (Bassriver), Europejskich Targach Muzycznych w Warszawie, konferencji Kultura 2.0 w Narodowym Instytucie Audiowizualnym czy też na konferencji Muzyka a Biznes na warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Od ponad 3 lat jest współtworzy zadania do państwowego egzaminu potwierdzającego umiejętności w zawodzie technik realizator dźwięku. Publikuje instrumenty i efekty na stronie ableton.com.

Jako twórca muzyczny działa od początku rozwoju swojej pasji pracy z dźwiękiem. W 2007 roku wydał eksperymentalny album jazzowo – hiphopowy pt. „Intrautro”. Obecnie eksploruje możliwości muzyki elektronicznej, fascynując się technologią dźwiękową, w szczególności syntezą modularną. Stale rozbudowuje swoje Black Orange Studio, które traktuje jako pewnego rodzaju laboratorium technologii muzycznej. Z jego dokonaniami można zapoznać się na portalu Sound Cloud (klik).

Logo Ableton Certified Trainer

Mateusz Telega prowadzi w ramach Akademii Dźwięku następujące zajęcia:

 


Jeżeli masz pytania dotyczące programu któregokolwiek z wymienionych kursów, możesz zawsze napisać pod adres mateusz.telega@akademiadzwieku.pl

Stopka