Newsletter
Jak dojechać?

Centrum szkoleniowe Pankiewicza

ul.Pankiewicza 3

Warszawa Śródmieście

 

W celu sprawdzenia szczegółowej trasy polecamy korzystanie z serwisu http://jakdojade.pl

 

 

Liveact w Ableton Live

Opis

Podczas kursu nauczysz się wykorzystywać program Ableton Live do występów na żywo. Zajęcia skierowane są zarówno do zespołów, jak i solistów, improwizatorów, performerów i DJ-ów. Jeśli dotychczas pracowałeś tylko w swoim domowym studiu i chcesz zaprezentować się przed szerszą publicznością - ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Nauczysz się jak skonfigurować komputer, urządzenia peryferyjne i Abletona na potrzeby koncertów. Na zajęciach omówione będą najważniejsze aspekty programu pozwalające dostosować jego funkcje do indywidualnych potrzeb każdego z kursantów. Konkretne strategie i techniki będą omawiane na specjalnie przygotowanym secie, wielokrotnie sprawdzonym przez prowadzącego na scenie.

Kurs prowadzony jest w trybie indywidulanym. Dowiesz się więc - w zależności od Twoich potrzeb - jak dynamicznie kontrolować swoją muzykę, wykorzystywać Abletona jako instrument, efekt i centrum dowodzenia zespołem albo DJ-skie imperium. Pokażemy ci też, jak wyjść obronną ręką z najgorszej sytuacji, nawet wtedy, gdy komputer odmówi współpracy…

Kurs pomoże Ci w stworzeniu własnego setu Abletona, dostosowanego do Twoich scenicznych potrzeb.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje możliwość zakupu programu Ableton Live w wersji EDU, z 40% zniżką. Istnieje możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia kursu.

Wymagane umiejętności

Kurs ten skierowany jest do osób, które ukończyły zajęcia Ableton Live: poziom podstawowy lub posiadających podstawowe umiejętności i wiedzę dotyczącą obsługi tego programu.

Nie jesteś pewien czy te zajęcia będą dla Ciebie odpowiednie? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po kursach.

Długosć kursu 5 godzin
Cena kursu
340 zł
Miejsce zajęć Warszawa - Praga, studio wykładowcy Akademii Dźwięku
Prowadzący Marcin Staniszewski - Certyfikowany Trener Ableton
Harmonogram Kurs realizowany indywidualnie. Skontaktuj się z nami, uzgodnimy termin, który będzie Ci najbardziej odpowiadał.

Stopka