fbpx

about

Akademia Dźwięku to miejsce, w którym kształcą się muzycy XXI wieku. Uczymy jak tworzyć muzykę z wykorzystaniem komputera – od obsługi oprogramowania i instrumentów cyfrowych, przez teorię muzyczną i kreację brzmienia po tworzenie domowego studia dźwiękowego. Działamy od 2008 roku, jesteśmy pionierami nowoczesnej edukacji muzycznej w Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniu osób początkujących i średnio-zaawansowanych.

Wspieramy twórców muzycznych na różne sposoby. Organizujemy kursy grupowe i indywidualne, publikujemy nieodpłatnie multimedialne materiały edukacyjne, organizujemy specjalne wydarzenia edukacyjne, taki jak wykłady mistrzowskie czy jam sessions. W naszych pracowniach wykładali m. in. Mikołaj „Noon” Bugajak, DJ Eprom, Jacek Sienkiewicz, Paradox (aka Alaska) czy Święty.

Jesteśmy jedynym miejscem w Warszawie, w którym można uczyć się tworzenia muzyki w prawdziwie praktyczny sposób, wykonując ćwiczenia przy indywidualnym stanowisku komputerowym. Umożliwia nam to nasza unikatowa pracownia komputerowa z 8 stanowiskami wyposażonymi w profesjonalny sprzęt i oprogramowanie do pracy z dźwiękiem.