Konkurs MPD2018

Jak co roku w ramach cyklu Miasto Pełne Dźwięków organizujemy dla Was konkurs muzyczny. Waszym zadaniem jest stworzyć utwór z wykorzystaniem sampli zawartych w dostarczonej paczce. W poprzednich latach dominowały dźwięki industrialne. Byliśmy już w Hucie Warszawa, Elektrociepłowni Żerań czy też zajezdni warszawskiego Metra. Tym razem czeka Was coś innego!

Tegoroczny zestaw dźwięków został nagrany na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Sample zarejestrował, edytował i przygotował do wykorzystania nasz trener Mateusz Telega.  Zestaw zawiera różnego rodzaju uderzenia, stuki, chrupnięcia, trzaski, szumy i szelesty..jest z czego wybierać!

Warszawskie Brzmienie vol 6 - Kampinos

Utwór konkursowy powinien trwać minimum 2 minuty. Dozwolone jest wykorzystywanie innych dźwięków oraz instrumentów wirtualnych, jednak charakter dźwięków z paczki powinien być łatwy do wychwycenia. Szczegółowe zasady konkursu znajdują się w Regulaminie.

Do wygrania 1500 zł nagrody finansowej oraz licencja Ableton Live 10 Suite wartości 2700 zł! Na zgłoszenia czekamy do 28 listopada. Ogłoszenie wyników konkursu na ostatnim w tym roku spotkaniu Miasta Pełnego Dźwięków, 13 grudnia 2018.

 

Pobierz sample konkursowe – Warszawskie Brzmienie vol 6 – Kampinos

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy