fbpx

MPD #34

 

Miasto Pełne Dźwięków spotkanie #34

MIASTO PEŁNE DŹWIĘKÓW to cykl spotkań klubowych dla producentów muzycznych.
Na każdym spotkaniu dużo dobra, m.in. wykłady o różnych aspektach tworzenia muzyki, spotkania ze znanymi producentami, pokazy sprzętu. Wstęp wolny!

Data: 19.10.2017 (czwartek)
Start: godzina 18.30
Miejsce: Klubokawiarnia Znajomi Znajomych, ul. Wilcza 58A, Warszawa.

 

PRZEWIDYWANY PROGRAM SPOTKANIA

 

18.30 – 19.00 – zbieramy się na miejscu, testujemy sprzęty Moog, Nord, Waldorf i Akai.

19.00 – 20.30 Masterclass: Hatti Vatti
Spotkanie z Piotrem Kalińskim, znanym szerzej jako Hatti Vatti. Artysta znany zarówno z produkcji solowych (m.in. \”Szum\” dla Most Records) jak i projektów realizowanych wraz z Mikołajem \”Noon\” Bugajakiem (HV/Noon). W ramach spotkania porozmawiamy o technikach twórczych, sprzęcie i oprogramowaniu muzycznym.

 

20:45 – 21.15 – Open Mic: \”Przełamanie monotonni w utworach muzycznych\”, prowadzenie Cezary Dudało
Jest wiele czynników, które odróżniają profesjonalne nagrania od tych, które są tworzone przez początkującego producenta muzyki. Jednym z kluczowych jest niezaprzeczalnie kompozycja, brzmienie i \”to coś\”, co powoduje, że nasz utwór odróżnia się na tle innych utworów. Wykład w ramach Open Mic będzie koncentrował się na praktycznych poradach związanych z rozwiązywaniem aranżacji w naszych produkcjach muzycznych.

21:30 – 22.00 – Pokaż swoją muzykę! (i wygraj kupon do baru)Weź udział w Open Mic – podziel się wiedzą, swoimi koncepcjami i podejściem do tworzenia muzyki, wygraj dowolną wtyczkę od znakomitego developera software\’u muzycznego – D16 Group;

 

ORGANIZATORGŁÓWNY PARTNER\"Logo
\"\"\"Logo