Pracownie

Zajęcia Akademii Dźwięku odbywają się w dwóch pracowniach. Pierwsza z nich to studio dźwiękowe Black Orange Studio. Znajdziecie tam wszystko to, co potrzebne do nauki pracy z dźwiękiem – od komputera i kontrolerów MIDI, przez syntezatory, samplery, miksery po mikrofony i monitory odsłuchowe.  Dysponujemy sprzętem rozmaitych marek – m.in. Drawmer, Doepfer, SPL, Focal, Nord, Ableton, Evans. Studio posiada zawodowe warunki odsłuchiwania dźwięku – adaptację akustyczną i odsłuch oparty o monitory Focal Solo 6BE.

Druga z pracowni jest również szczególna. To sala ćwiczeniowa wyposażona w 8 indywidualnych, komputerowych stanowisk produkcyjnych. W skład każdego stanowiska wchodzi: komputer, klawiatura MIDI, słuchawki oraz program Ableton Live. Wraz z nagłośnieniem i projektorem multimedialnym daje nam to system, dzięki temu możemy zaoferować Wam prawdziwą praktykę na indywidualnych stanowiskach komputerowych. Pracownia znajduje się w samym centrum Warszawy, przy ul. Pankiewicza 3.

Pracownia zajęć grupowych Akademii Dźwięku

ul. Pankiewicza 3 (Warszawa – Centrum)

W celu sprawdzenia szczegółów dojazdu komunikacją miejską polecamy korzystanie z serwisu jakdojade.pl

W pobliżu znajduje się wiele miejskich miejsc postojowych (płatne w godzinach 06.00 – 18.00 w dni powszednie) lub płatnych parkingów prywatnych (np. Złote Tarasy, parking pod PKiN). Okolica obfituje również w stacje rowerów publicznych Veturillo.