fbpx

Kurs Miks i mastering

Czego się nauczysz?

Tworzysz swoją muzykę i czujesz, że może brzmieć lepiej? Miks i mastering to fascynujące, ale i skomplikowane procesy. Nasz kurs pomoże Ci sprawnie i skutecznie przyswoić tę wiedzę i umiejętności.

Nauczymy Cię sprawdzonych metod pracy podczas miksu i masteringu. Poznasz praktyczne aspekty pracy z najważniejszymi efektami dźwiękowymi – kompresorem, EQ, saturatorem, reverbem, delayem, limiterem. Nauczysz się mierzyć rozmaite właściwości dźwięku i wykorzystywać tę wiedzę do podejmowania odpowiednich decyzji. Poznasz też podstawy akustyki, by poprawić jakość dźwięku w Twoim miejscu pracy z muzyką.

Jak wyglądają zajęcia?

Stawiamy na wiedzę praktyczną! Zajęcia mają formę mieszaną pomiędzy wykładami, prezentacjami i ćwiczeniami wykonywanymi w pracowni. Niezwykle istotna jest też Twoja praca w domu – dostajesz od nas szereg zadań. Wykonasz je na swoim sprzęcie i zaprezentujesz później na zajęciach, uzyskując feedback od trenera i innych uczestników.

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet wyselekcjonowanych, najciekawszych darmowych efektów do miksu. Istnieje możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia kursu. Jako uczestnik szkolenia w Certyfikowanej Szkole Ableton możesz również zakupić u nas Live’a z 40% zniżką.

 

Czas trwania30 godzin
Koszt1599 zł
LokalizacjaPracownie Akademii Dźwięku, Warszawa
ProwadzącyPaweł Sulewski/Marcin Staniszewski
TerminyWszystkie zajęcia kursu odbywają się w soboty, w godzinach 10.00 – 13.00:

  • Listopad 2019 (23.11, 30.11)
  • Grudzień 2019 (07.12, 21.12)
  • Styczeń 2020 (11.01, 18.01, 25.01)
  • Luty 2020 (01.02, 08.02, 15.02)
WymaganiaProgram i forma realizacji kursu dostosowane są do potrzeb osób, które mają podstawową wiedzę o produkcji muzycznej. Jeśli masz pytania – zadzwoń do nas lub napisz!
Grupa
maksymalnie 8 osób