fbpx

Zniżki i promocje

 

Każdy uczestnik kursów Akademii Dźwięku ma możliwość zakupu programu Ableton Live 9 w wersjach Standard i Suite z 40% zniżką edukacyjną. To odpowiednio ok. 950 zł za wersję Standard i 1550 zł za wersję Suite. Dokumentem uprawniającym do zniżki jest zaświadczenie o statusie uczestnika kursu, wydawane najwcześniej pierwszego, najpóźniej ostatniego dnia trwania kursu i ważne przez 30 dni.

 

\"ableton

 

 


 

Dzięki współpracy z firmą dystrybucyjną MBS Pro każdy uczestnik kursów Akademii Dźwięku otrzymuje prawo do zakupu produktów wybranych marek ze znaczną zniżką

  • Focal 30%
  • Apogee 30%
  • Audient 30%
  • Das Audio 35%
  • Drawmer 25%

Dokumentem uprawniającym do zniżki jest zaświadczenie o statusie uczestnika kursu, wydawane najwcześniej pierwszego, najpóźniej ostatniego dnia trwania kursu i ważne przez 30 dni.

\"Focal\"\"apogee\"\"drawmer\"\"audient\"\"das

 

 


 

Promocja na pluginy firmy Izotope. Każdy uczestnik kursów Akademii Dźwięku ma prawo do zakupu dowolnej wtyczki firmy Izotope za 50% ceny, w wersji edukacyjnej. Do wyboru m.in. wyborny pakiet masteringowy Ozone czy też syntezatgor spektralny Iris. Dokumentem uprawniającym do zniżki jest zaświadczenie o statusie uczestnika kursu, wydawane najwcześniej pierwszego, najpóźniej ostatniego dnia trwania kursu i ważne przez 30 dni.

 

\"Izotope\"


 

Dzięki współpracy ze sklepem MyTune.pl każdy uczestnik warsztatów Akademii Dźwięku ma możliwość zakupu sprzętu muzycznego z 10% zniżką. W ofercie znajdziecie m.in. kontrolery MIDI, interfejsy audio, monitory, słuchawki i oprogramowanie. Naszych warszawskich kursantów na pewno zainteresuje możliwość osobistego przetestowania niektórych urządzeń w siedzibie sklepu w Galerii Ursynów.

 

Dokumentem uprawniającym do zniżki jest zaświadczenie o statusie uczestnika kursu, wydawane najwcześniej pierwszego, najpóźniej ostatniego dnia trwania kursu i ważne przez 60 dni. Zniżka dla uczestników kursów Akademii Dźwięku nie łączy się z innymi promocjami.

 

Zapraszamy na www.mytune.pl !

\"mytune.pl\"