fbpx

Akademia Dźwięku Showcase

Akademia Dźwięku Showcase to projekt, w ramach którego prezentujemy twórczość naszych uczniów i absolwentów wybranym osobom i instytucjom z branży muzycznej. Tworzymy platformę promocji, dzięki której możecie nawiązać wartościowe kontakty i doświadczenia.

Dzięki dwóm pierwszym edycjom projektu, współpracę w zakresie managmentu i promocji nawiązali absolwenci Akademii Dźwięku: Ewa Zaborowska i Nikodem Budkus

Akademia Dźwięku Showcase (2)

Partnerzy edycji wiosna 2021

Akademia Menedżerów Muzycznych
Szkoła kształcąca wszechstronnie w zakresie managementu, fundraisingu i prawa autorskiego. Naszym celem jest umożliwienie współpracy pomiędzy uczniami AMM a Akademii Dźwięku.

Duende Sounds
Firma produkująca i dystrybuująca podkłady muzyczne dla twórców podcastów, filmów i reklam. Właściciel poszukuje producentów, którzy mogliby odpłatnie komponować utwory do bazy.

Jak to działa?

Projekt Akademia Dźwięku Showcase jest przeznaczony dla aktualnych uczniów i absolwentów wszystkich naszych kursów. Przygotowaliśmy specjalną, wewnętrzną stronę internetową, gdzie raz na kwartał umieszczamy profile uczniów Akademii Dźwięku. Strona jest niepubliczna, udostępnimy ją jedynie partnerom projektu Jeśli chcesz, by Twoja kandydatura znalazła się na tej liście, wejdź na wewnętrzny portal szkoły Sound Lab i wypełnij odpowiedni formularz!

Jeśli chcesz dołączyć do Akademii Dźwięku, poniżej znajdziesz nasze najbliższe kursy muzyczne.