fbpx

Kurs Intro Online

Czego się nauczysz?

Kurs Intro On-line to bezpłatny, demonstracyjny kurs wprowadzający do świata produkcji muzycznej. Dwie i pół godziny zajęć praktycznych, od podstaw po pierwsze kroki w programie Ableton Live. W czasie zajęć poznasz najważniejsze urządzenia, pojęcia i umiejętności potrzebne cyfrowemu muzykowi. Do udziału nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu!

Będziemy pracować w Ableton Live – najpopularniejszym obecnie programie muzycznym. Nie musisz go kupować na czas szkolenia – obecnie dostępna jest 30-dniowa wersja demo. Jeśli jednak zdecydujesz się na taki krok, możesz go kupić u nas z 50% zniżką! Zobacz cały katalog 51 różnych zniżek dla absolwentów Akademii Dźwięku.

Jak wygląda kurs?

Szkolenie odbywa się w formule webinarium. Korzystając z kamer i mikrofonów mamy możliwości rozmowy tak, jak na zajęciach stacjonarnych. Trener prowadzi zajęcia z dedykowanego studia streamingowego. U siebie będziesz widzieć nie tylko instruktora, ale również ekran jego komputera, prezentację multimedialną oraz pozostałych uczestników szkolenia.

Zajęcia webinarowe wspieramy naszą autorską platformą e-learningową Sound Lab. Znajdziesz tam materiały, które uzupełniają temat z zajęć oraz spotkasz tam innych uczestników naszych szkoleń. Po ukończeniu Intro Online możesz kontynuować naukę na rozbudowanym, 60 godzinnym kursie Produkcja Muzyczna On-line lub stacjonarnym Produkcja Muzyczna Od Podstaw

Najważniejsze informacje

2,5 godziny grupowych zajęć webinarowych

Najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę 16.06.2024, w godzinach 15.00 – 17.30.

Zajęcia prowadzą wymiennie trenerzy Akademii Dźwięku.

Kurs skierowany jest do osób początkujących w świecie produkcji muzycznej lub tych, którzy chcą sprawdzić formułę nauki on-line przed uczestnictwem w dłuższym szkoleniu. Jeśli masz pytania – zadzwoń do nas lub napisz!

Udział w kursie on-line wymaga spełnienia kilku prostych warunków – m.in. posiadania komputera z kamerą i mikrofonem oraz szybkiego dostępu do internetu.

Szczegółowe wymagania techniczne znajdziesz w dziale Najczęstsze pytania.

Zapisy

Szkolenie jest bezpłatne, najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę 16.06.2024, w godzinach 15.00 – 17.30. Jeśli chcesz wziąć udział, wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy