fbpx

Beat Club

Czego się nauczysz?

Beat Club to propozycja dla wszystkich tych, którzy znają już podstawy produkcji muzycznej i chcą tworzyć lepsze utwory. To wyjątkowe szkolenie, którego głównym celem jest inspirowanie i motywowanie do działania. Każde spotkanie klubu to:

 • wykład dotyczący zaawansowanych technik producenckich,
 • sesja indywidualnego feedbacku muzycznego,
 • warsztatowe wyzwanie producenckie.

Wykłady i wyzwania rozwiną Twoje umiejętności z zakresu kompozycji, aranżacji, syntezy, samplingu czy też zaawansowanych technik producenckich. Beat Club to przestrzeń dla osób aktywnych, które chcą tworzyć więcej i lepiej!

Od uczestników klubu wymagamy umiejętności obsługi dowolnego programu DAW oraz znajomości podstaw produkcji muzycznej.

Jak wygląda kurs?

Szkolenie jest wybitnie praktyczne – co dwa tygodnie stworzysz nowy utwór. Wszystkie tracki tworzone w ramach kursu są szczegółowo recenzowane, dzięki czemu zyskasz bezcenną wiedzę o swoich mocnych i słabych stronach. Przygotuj się na tonę inspiracji – rozwiązywanie wyzwań producenckich będzie wymagało od Ciebie solidnej kreatywności i wykorzystania wiedzy z rozmaitych obszarów.

Spotykamy się stacjonarnie co dwa tygodnie na 3-godzinną sesję w małej grupie. Czas pomiędzy spotkaniami przeznaczysz na tworzenie muzyki w oparciu o wiedzę z zajęć. Do szkolenia możesz dołączyć w dowolnym momencie. Beat Club to:

 • motywacja do regularnego tworzenia,
 • wsparcie teamu doświadczonych trenerów,
 • trening kreatywności,
 • źródło inspiracji.

Najważniejsze informacje

 • Spotkania Beat Clubu odbywają się co dwa tygodnie.
 • Każde spotkanie trwa trzy godziny.
 • Do grupy możesz dołączyć w dowolnym momencie.
 • Na kolejne spotkania zapisujesz się tak długo, jak uważasz to za wartościowe.

Aktualnie rekrutujemy do grupy Beat Clubu spotykającej się stacjonarnie w niedziele w godzinach 17.30 – 20.30

Wejdź w szczegółowy opis danej grupy aby zobaczyć dokładne daty spotkań na najbliższy kwartał. Do szkolenia możesz dołączyć w dowolnym momencie.

2 spotkania = 299 zł co 4 tygodnie

6 spotkań = 750 zł co 12 tygodni

Płatność za zajęcia Beat Clubu ma charakter subskrypcji. Zakup kursu jest równoznaczny z zapisem na najbliższe spotkania, zgodnie z harmonogramem zajęć oraz wybranym wariantem subskrypcji.

Zajęcia prowadzone są wymiennie przez trenerów Akademii Dźwięku. Wejdź na na stronę z opisem kadry by zapoznać się z ich doświadczeniem.

Kurs dedykowany jest osobom posiadającym podstawowe umiejętności producenckie. Od uczestników klubu wymagamy umiejętności obsługi dowolnego programu DAW oraz znajomości podstaw produkcji muzycznej.

Nie jesteś pewny/a, czy ten kurs jest dla Ciebie? Skontaktuj się z nami, doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Zarezerwuj miejsce