fbpx

Zniżki dla studentów

Każdy uczestnik kursów Akademii Dźwięku ma możliwość zakupu programu Ableton Live w wersjach Standard i Suite z 40% zniżką edukacyjną. To odpowiednio ok. 950 zł za wersję Standard i 1550 zł za wersję Suite. Dokumentem uprawniającym do zniżki jest zaświadczenie o statusie uczestnika kursu, wydawane najwcześniej pierwszego, najpóźniej ostatniego dnia trwania kursu i ważne przez 30 dni.

Adaptacja akustyczna jest jednym z kluczowych aspektów wpływających na jakość nagrywanego i odsłuchiwanego dźwięku. Dzięki współpracy z firmą Mega Acoustic możemy zaoferować wszystkim naszym kursantom zniżkę w wysokości 10% na ustroje akustyczne.

Szczegółowa oferta oraz doradztwo – https://www.mega-acoustic.pl/.

Dzięki współpracy z firmą dystrybucyjną MBS Pro każdy uczestnik kursów Akademii Dźwięku otrzymuje prawo do zakupu produktów wybranych marek ze znaczną zniżką:

Promocja na pluginy firmy Izotope. Każdy uczestnik kursów Akademii Dźwięku ma prawo do zakupu dowolnej wtyczki firmy Izotope za 50% ceny katalogowej, w wersji edukacyjnej. Do wyboru m.in. wyborny pakiet masteringowy Ozone czy też syntezator spektralny Iris.