fbpx

Zniżki dla studentów

Każdy uczestnik naszych szkoleń ma prawo do zakupu oprogramowania i sprzętu wielu producentów z istotną zniżką. Lista ta jest stale aktualizowana! W celu skorzystania z dowolnej ze zniżek prosimy o kontakt – poinstruujemy, jak wygląda procedura w przypadku wybranej marki.

Każdy uczestnik kursów Akademii Dźwięku ma możliwość zakupu programu Ableton Live w wersjach Standard i Suite z 40% zniżką edukacyjną. To odpowiednio 899 zł za wersję Standard i 1599 zł za wersję Suite. Dokumentem uprawniającym do zniżki jest zaświadczenie o statusie uczestnika kursu, wydawane najwcześniej pierwszego, najpóźniej ostatniego dnia trwania kursu i ważne przez 30 dni.

Sound Toys, producent doskonale brzmiących wtyczek efektowych, oferuje studentom Akademii Dźwięku zniżkę 50% na pełny pakiet swoich pluginów. Zamiast 500$, koszt Sound Toys 5 Academic Bundle to 250$.

 

Dzięki współpracy z portalem Plugin Boutique możemy zaoferować niezwykle szeroką paletę zniżek na wtyczki kilkunastu różnych producentów:

Dzięki współpracy z firmą dystrybucyjną MBS Pro każdy uczestnik kursów Akademii Dźwięku otrzymuje prawo do zakupu produktów wybranych marek ze znaczną zniżką w stosunku do cen katalogowych:

  • Focal 20%
  • Apogee 20%
  • Drawmer 25%
  • Earthworks 25%
  • Izotope 15%

Adaptacja akustyczna jest jednym z kluczowych aspektów wpływających na jakość nagrywanego i odsłuchiwanego dźwięku. Dzięki współpracy z firmą Mega Acoustic możemy zaoferować wszystkim naszym kursantom zniżkę w wysokości 10% na ustroje akustyczne.

Szczegółowa oferta oraz doradztwo – https://www.mega-acoustic.pl/.

Każdy absolwent oraz uczestnik aktualnych szkoleń Akademii Dźwięku zyskuje możliwość zapisu na szkolenie Akademii Menedżerów Muzycznych ze zniżką 1000 zł! Zniżka może sięgnąć nawet 1600 zł przy płatności jednorazowej.

Szczegółowe informacje o aktualnych naborach można znaleźć na http://akademiamm.pl/oferta/.

Zniżka 30% na dowolny software od Mixed In Key. Marka ta znana jest przede wszystkim z oprogramowania wspomagającego DJów w miksowaniu zgodnym z tonacją utworów.