fbpx

Instruktorzy

Mateusz Telega - Certyfikowany Trener Ableton

Mateusz Telega

Manager szkoły, trener

Mateusz Telega Certyfikowany Trener Ableton, jeden z pionierów nowoczesnej edukacji muzycznej w Polsce. Założyciel Akademii Dźwięku – pierwszej polskiej szkoły produkcji muzycznej. Warsztaty dźwiękowe prowadzi od 2008 roku, specjalizując się w tematyce pracy z Ableton Live, miksie oraz sound designie. Współtwórca państwowego egzaminu potwierdzającego umiejętności w zawodzie technik realizator dźwięku.

Marcin Staniszewski - Certyfikowany Trener Ableton

Marcin Staniszewski

Trener

Marcin Staniszewski Certyfikowany Trener Ableton, muzyk, producent, sound designer. Stały współpracownik magazynu Estrada i Studio – recenzuje urządzenia studyjne, moduły Eurorack oraz ocenia płyty muzyczne. Na co dzień prowadzi studio Color My Sound, gra na saksofonie w zespole Pustki, jest liderem zespołu Beneficjenci Splendoru (Sony Music Polska).

pawel_sulewski

Paweł Sulewski

Trener

Paweł Sulewski – gitarzysta, klawiszowiec, producent muzyczny. Specjalista w zakresie miksu, rejestracji dźwięku oraz teorii muzyki. Entuzjasta muzyki łączącej brzmienia syntetyczne z żywymi instrumentami.  Człowiek orkiestra – doświadczony producent, inżynier nagrań dźwiękowych, mikser.

Kuba Wojciechowski

Kuba Wojciechowski

Trener

Kuba Wojciechowski – muzyk, realizator dźwięku, producent, sound designer. Pasjonat nowoczesnych brzmień oraz nietypowych fuzji i rozwiązań w muzyce. Zawodowo zajmuje się również filmem – montuje dźwięk do seriali, nagrywa dialogi, tworzy muzykę do trailerów.

Adam Bieliński

Adam Bieliński

Trener

Adam Bieliński – Muzyk z ponad 15 letnim doświadczeniem instrumentalnym, producent, edukator z wykształcenia. Pasjonat nagrań dźwiękowych i technik studyjnych. Poza uczeniem w Akademii Dźwięku prowadzi własne studio dźwiękowe i udziela się w warszawskich projektach muzycznych.

MaksymilianKucharski_s

Maksymilian Kucharski

Trener

Maksymilian Kucharski – kompozytor, producent muzyczny, muzyk sesyjny (klawisze, saksofon). Współpracuje z wytwórnią Jazzboy Records oraz prowadzi własne studio nagrań. Miłośnik łączenia tradycyjnych i nowoczesnych technik zarówno w studiu jak i na scenie. Ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Arek Jakubik, Kortez czy Ten Typ Mes.