fbpx

Kadra

Jesteśmy dumni z zespołu, który tworzy Akademię Dźwięku! To pięciu doświadczonych trenerów – zawodowych muzyków i co kluczowe – zawodowych nauczycieli. Są z nami od lat, doskonaląc metodologię nauczania i w konsekwencji – jakość prowadzonych szkoleń. O tym, jak wyglądał skomplikowany proces zdobywania unikatowego tytułu Certyfikowanego Trenera Ableton przez Mateusza i Marcina, przeczytasz w artykule na naszym blogu.

Mateusz Telega - Certyfikowany Trener Ableton

Mateusz Telega

Manager szkoły, trener

Certyfikowany Trener Ableton, jeden z pionierów nowoczesnej edukacji muzycznej w Polsce. Założyciel Akademii Dźwięku – pierwszej polskiej szkoły produkcji muzycznej. Warsztaty dźwiękowe prowadzi od 2008 roku, specjalizując się w tematyce pracy z Ableton Live, miksie oraz sound designie.

Posłuchaj jego muzyki w serwisie SoundCloud.

Marcin Staniszewski 2

Marcin Staniszewski

Trener

Certyfikowany Trener Ableton, muzyk, producent, sound designer. Dziennikarz magazynu Estrada i Studio – recenzuje urządzenia studyjne, moduły Eurorack oraz ocenia płyty muzyczne. Na co dzień prowadzi studio Color My Sound, jest liderem zespołu Beneficjenci Splendoru (Sony Music), gra na saksofonie w zespole Pustki.

Posłuchaj jego muzyki w serwisie SoundCloud.

Maks Kucharski 2

Maks Kucharski

Trener

Kompozytor, producent, muzyk (klawisze, saksofon). Członek Akademii Fonograficznej przyznającej nagrody Fryderyków. Producent wytwórni Jazzboy Records, prowadzi również własne studio. Współtworzył muzykę dla Korteza i Arka Jakubika (Dr. Misio). Zdobywca Złotej Płyty za album we współpracy z Mesem.

Posłuchaj jego muzyki w serwisie YouTube.

MW Akademia Dźwięku 5

Michał Wolski

Trener

Producent muzyczny, DJ, aktywista na rzecz kultury, dziennikarz. Doświadczony twórca specjalizujący się w głębokich, pełnych niuansów brzmieniach techno i ambientu. Ponad 30 wydawnictw na koncie. Występował na największych festiwalach muzycznych w Polsce (Audioriver, Unsound, Nowa Muzyka, Up To Date).

Posłuchaj jego muzyki w serwisie SoundCloud.

Paweł Sulewski 2

Paweł Sulewski

Trener

Gitarzysta, klawiszowiec, producent muzyczny, inżynier miksu. Specjalista w zakresie miksu, sound designu, rejestracji dźwięku oraz teorii muzyki. Entuzjasta muzyki łączącej brzmienia syntetyczne z żywymi instrumentami. Fascynuje się estetyką lat 80′ oraz współczesną muzyką elektroniczną.

Posłuchaj jego muzyki w serwisie SoundCloud.