fbpx

Kadra

Jesteśmy dumni z zespołu, który tworzy Akademię Dźwięku! To czterech doświadczonych trenerów – zawodowych muzyków i co kluczowe – zawodowych nauczycieli. Są z nami od lat, doskonaląc metodologię nauczania i w konsekwencji – jakość prowadzonych szkoleń. Poniżej możesz zapoznać się z ich doświadczeniem i posłuchasz ich muzyki. Jeśli jesteś ciekaw jak wyglądał skomplikowany proces zdobywania unikatowego tytułu Certyfikowanego Trenera Ableton przez Mateusza i Marcina – zapraszamy do zapoznania się z artykułem na naszym blogu.

Mateusz Telega - Certyfikowany Trener Ableton

Mateusz Telega

Manager szkoły, trener

Certyfikowany Trener Ableton, jeden z pionierów nowoczesnej edukacji muzycznej w Polsce. Założyciel Akademii Dźwięku – pierwszej polskiej szkoły produkcji muzycznej. Warsztaty dźwiękowe prowadzi od 2008 roku, specjalizując się w tematyce pracy z Ableton Live, miksie oraz sound designie.

Posłuchaj jego muzyki w serwisie SoundCloud.

Marcin Staniszewski - Certyfikowany Trener Ableton

Marcin Staniszewski

Trener

Certyfikowany Trener Ableton, muzyk, producent, sound designer. Dziennikarz magazynu Estrada i Studio – recenzuje urządzenia studyjne, moduły Eurorack oraz ocenia płyty muzyczne. Na co dzień prowadzi studio Color My Sound, jest liderem zespołu Beneficjenci Splendoru (Sony Music), gra na saksofonie w zespole Pustki.

Posłuchaj jego muzyki w serwisie SoundCloud.

pawel_sulewski

Paweł Sulewski

Trener

Gitarzysta, klawiszowiec, producent muzyczny, inżynier miksu. Specjalista w zakresie miksu, sound designu, rejestracji dźwięku oraz teorii muzyki. Entuzjasta muzyki łączącej brzmienia syntetyczne z żywymi instrumentami. Fascynuje się estetyką lat 80′ oraz współczesną muzyką elektroniczną.

Posłuchaj jego muzyki w serwisie SoundCloud.

MaksymilianKucharski_s

Maksymilian Kucharski

Trener

Kompozytor, producent muzyczny, muzyk (klawisze, saksofon). Producent wytwórni Jazzboy Records, prowadzi również własne studio nagrań. Jego bity można usłyszeć na płycie Ten Typ Mes – Aua, współtworzył muzykę dla Korteza i Arka Jakubika (Dr. Misio). Zdobywca Złotej Płyty za album we współpracy z Mesem.

Posłuchaj jego muzyki w serwisie YouTube.