fbpx

Instruktorzy

Mateusz Telega - Certyfikowany Trener Ableton

Mateusz Telega

Manager szkoły, trener

Mateusz Telega Certyfikowany Trener Ableton, jeden z pionierów nowoczesnej edukacji muzycznej w Polsce. Założyciel Akademii Dźwięku – pierwszej polskiej szkoły produkcji muzycznej. Warsztaty dźwiękowe prowadzi od 2008 roku, specjalizując się w tematyce pracy z Ableton Live, miksie oraz sound designie. Współtwórca państwowego egzaminu potwierdzającego umiejętności w zawodzie technik realizator dźwięku.

Marcin Staniszewski - Certyfikowany Trener Ableton

Marcin Staniszewski

Trener

Marcin Staniszewski Certyfikowany Trener Ableton, muzyk, producent, sound designer. Stały współpracownik magazynu Estrada i Studio – recenzuje urządzenia studyjne, moduły Eurorack oraz ocenia płyty muzyczne. Na co dzień prowadzi studio Color My Sound, gra na saksofonie w zespole Pustki, jest liderem zespołu Beneficjenci Splendoru (Sony Music Polska).

pawel_sulewski

Paweł Sulewski

Trener

Paweł Sulewski – gitarzysta, klawiszowiec, producent muzyczny. Specjalista w zakresie miksu, rejestracji dźwięku oraz teorii muzyki. Entuzjasta muzyki łączącej brzmienia syntetyczne z żywymi instrumentami.  Człowiek orkiestra – doświadczony producent, inżynier nagrań dźwiękowych, mikser.

Nidal Bou Habib

Nidal Bou Habib

Trener

Nidal Bou Habib – multiinstrumentalista, realizator dźwięku, producent muzyczny z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z dźwiękiem. Pasjonat brzmień orientalnych i łączenia ich z muzyką elektroniczną. Wszechstronny muzyk, zaangażowany w projekty muzyki elektronicznej, hiphop, metal, rock, reggae i jazz.

Adam Bieliński

Adam Bieliński

Trener

Adam Bieliński – Muzyk z ponad 15 letnim doświadczeniem instrumentalnym, producent, edukator z wykształcenia. Pasjonat nagrań dźwiękowych i technik studyjnych. Poza uczeniem w Akademii Dźwięku prowadzi własne studio dźwiękowe i udziela się w warszawskich projektach muzycznych.