Instruktorzy

Mateusz Telega - Certyfikowany Trener Ableton

Mateusz Telega

Trener, manager szkoły

Mateusz Telega – Certyfikowany Trener Ableton, jeden z pionierów nowoczesnej edukacji muzycznej w Polsce. Założyciel Akademii Dźwięku – pierwszej polskiej szkoły produkcji muzyki nowoczesnej. Warsztaty dźwiękowe prowadzi od 2008 roku, specjalizując się w tematyce pracy z Ableton Live, miksie oraz sound designie.

Jego gościnne wykłady i pokazy można było zobaczyć m.in. na Festiwalu Tauron Nowa Muzyka czy też Europejskich Targach Muzycznych. Współtworzył zadania do państwowego egzaminu potwierdzającego umiejętności w zawodzie technik realizator dźwięku. Publikuje instrumenty i efekty na stronie ableton.com.

pawel_sulewski

Paweł Sulewski

Trener

Paweł Sulewski – gitarzysta, klawiszowiec, producent muzyczny. Specjalista w zakresie szeroko pojętej teorii muzycznej – budowy skal, akordów, rytmów. Entuzjasta muzyki łączącej brzmienia syntetyczne z żywymi instrumentami.  Człowiek orkiestra – doświadczony producent, inżynier nagrań dźwiękowych, mikser.

marcin staniszewski

Marcin Staniszewski

Trener

Marcin Staniszewski – Certyfikowany Trener Ableton, muzyk, producent, sound designer. Stały współpracownik magazynu Estrada i Studio – recenzuje urządzenia studyjne, moduły Eurorack oraz ocenia płyty muzyczne. W działalności edukacyjnej specjalizuje się w temacie miksu, masteringu i syntezy dźwięku.

Na co dzień prowadzi studio Color My Sound, gra na saksofonie w zespole Pustki, jest liderem zespołu Beneficjenci Splendoru (Sony Music Polska).