fbpx

Akademia Dźwięku Live!

Akademia Dźwięku Live to cykl bezpłatnych wydarzeń on-line dla społeczności producentów muzycznych. W programie samo dobro – wykłady o produkcji muzycznej, analizy znanych utworów, prezentacje ciekawych pluginów i wiele innych!

Wykłady przygotowują i prowadzą dla Was trenerzy Akademii Dźwięku. W programie regularnie pojawiają się również zaproszeni goście –  producenci muzyczni, instrumentaliści czy też osoby reprezentujące biznesową stronę świata muzyki. Wydarzenia można oglądać bezpłatnie na żywo na Facebooku Akademii Dźwięku.

Naszymi partnerami są PSP Audioware i D16 Group. Co odcinek publicznie recenzujemy jeden z Waszych utworów, nadsyłanych za pomocą formularza. Osoba, której twórczość oceniamy w danym odcinku, otrzymuje od nas voucher na dowolny instrument lub efekt z katalogu D16/PSP.

Najbliższy odcinek

AD Live #37 | 15.02.2022 godzina 19.00
Paweł Sulewski / Mateusz Telega

1. Anatomia Muzyki: brzmienia pluckowe
Brzmienia typu pluck to ważna kategoria barw syntetycznych. Często wykorzystujemy je w charakterze basów, leadów czy też dźwięków FX. Wykład poświęcimy ich tworzeniu oraz zastosowaniu w praktyce.

2. Pogromcy Mitów
Świat produkcji muzycznej pełny jest obiegowych przekonań – często nieścisłych lub zwyczajnie błędnych. Omówimy te najbardziej szkodliwe i powiemy, dlaczego nie warto ich powielać. Słowem – obalimy popularne mity!

3. Muzyczna Recenzja
Wszyscy lubimy pokazywać swoją muzykę 🙂 Wyślij nam swój utwór do zrecenzowania poprzez formularz zgłoszeniowy i daj sobie szansę na wygranie dowolnego pluginu od PSP Audioware oraz D16 Group.

 

Biblioteka filmów AD Live

Wszystkie tutoriale i wywiady nagrane w ramach Akademii Dźwięku Live udostępniamy w formie e-learningu na naszej platformie Sound Lab.

Biblioteka filmów AD Live zawiera obecnie ponad 81 filmów39 godzin pełnych wartościowych materiałów z zakresu produkcji muzycznej. Biblioteka jest regularnie uzupełniana o kolejne odcinki cyklu. Pełny spis wszystkich filmów znajdziesz na stronie produktu w sklepie.

Pakiet dostępny jest w subskrypcji. Wszystkie przychody z tego tytułu przeznaczamy na dalszy rozwój projektu AD Live!