fbpx

Akademia Dźwięku Live!

Akademia Dźwięku Live to cykl wydarzeń on-line dla społeczności producentów muzycznych. W programie samo dobro – wykłady o produkcji muzycznej, analizy znanych utworów, prezentacje ciekawych pluginów i wiele innych!

Wykłady przygotowują i prowadzą dla Was trenerzy Akademii Dźwięku. W programie regularnie pojawiają się również zaproszeni goście –  producenci muzyczni, instrumentaliści czy też osoby reprezentujące biznesową stronę świata muzyki. Wydarzenia można oglądać na żywo na Facebooku Akademii Dźwięku.

Naszymi partnerami są PSP Audioware i D16 Group. Co odcinek publicznie recenzujemy jeden z Waszych utworów, nadsyłanych za pomocą formularza. Osoba, której twórczość oceniamy w danym odcinku, otrzymuje od nas voucher na dowolny instrument lub efekt z katalogu D16/PSP.

AD Live 32 cover

Program i harmonogram najbliższych spotkań

AD Live#32 | 07.09.2021 godzina 19.00
Maks Kucharski / Mateusz Telega

Pełny program pierwszego po wakacyjnej przerwie odcinka ogłosimy w sierpniu. Do tego czasu zachęcamy Was serdecznie do oglądania archiwum odcinków na Facebooku oraz wybranych wykładów na YouTube. Zapiszcie datę, do zobaczenia!

 

AD Live#31 | 15.06.2021 godzina 19.00
Paweł Sulewski / Mateusz Telega

1. Anatomia Muzyki: Brassy
Syntetyczne brzmienia instrumentów dętych pełnią kluczową rolę w produkcji muzycznej. Doskonale sprawdzają się w wielu gatunkach – od muzyki tanecznej po filmową. W ramach wykładu zaprezentujemy budowę oraz zastosowanie tego typu brzmień w praktyce.

2. Tresillo – najpopularniejszy rytm świata
Tresillo to jeden z najpopularniejszych rytmów ostatnich lat. Wywodząc się z muzyki latynoskiej, zadomowił się w przeróżnych, współczesnych gatunkach muzycznych. W ramach wykładu przyjrzymy się jego budowie oraz zastosowaniom.

3. Muzyczna Recenzja
Wszyscy lubimy pokazywać swoją muzykę 🙂 Wyślij nam swój utwór do zrecenzowania poprzez formularz zgłoszeniowy i daj sobie szansę na wygranie dowolnego pluginu od PSP Audioware oraz D16 Group.

Patronat medialny