fbpx

Produkcja Muzyczna Intro

Czego się nauczysz?

Zastanawiasz się czy produkcja muzyczna jest dla Ciebie? Weź udział w jednodniowym kursie wprowadzającym i sprawdź to w praktyce!  Zajęcia w swobodnej formule, dla zupełnie początkujących. Kurs ten jest nastawiony na praktykę. Będziemy tworzyli prosty utwór muzyczny w programie Ableton Live, poznając przy okazji najważniejsze pojęcia, koncepcje i umiejętności potrzebne cyfrowemu muzykowi.

Po ukończeniu szkolenia możesz kontynuować naukę na rozbudowanym, 60 godzinnym kursie Produkcja Muzyczna Od Podstaw.

 

Czego potrzebujesz?

Nie musisz zabierać ze sobą żadnego sprzętu! Będziemy korzystali z naszej nowocześnie wyposażonej pracowni warsztatowej. Przygotowane dla Ciebie stanowisko wyposażyliśmy m.in. w komputer z Ableton Live Suite, kontroler Ableton Push, klawiaturę MIDI oraz zestaw doskonałych sampli i pluginów.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje możliwość zakupu programu Ableton Live w wersji EDU, z 40% zniżką (zobacz pełną listę 51 różnych zniżek). Otrzymasz również certyfikat ukończenia kursu.

Najważniejsze informacje

4 godziny zegarowe
zajęcia stacjonarne

Aktualnie rekrutujemy do grupy spotykającej się w piątek 05.07.2024 w godzinach 18:00-22:00.

Wszystkie zajęcia stacjonarne odbywają się w naszej doskonale wyposażonej pracowni warsztatowej w Warszawie na ul. Wolskiej 64a/22.

Dojazd komunikacją miejską: metro Płocka lub przystanki autobusowe: Sokołowska, Płocka, os. Wolska.

249 zł cena regularna

Zajęcia prowadzone są wymiennie przez trenerów Akademii Dźwięku. Najbliższe spotkanie poprowadzi Maks Kucharski. Wejdź na na stronę z opisem kadry by zapoznać się z jego doświadczeniem.

Program i forma realizacji kursu dostosowane są do potrzeb osób zupełnie początkujących. 

Idealne dla osób niezdecydowanych, które chcą przekonać się, czy rozpoczęcie przygody z produkcją muzyczną jest dobrym pomysłem. 

Dla zachowania najwyższej jakości zajęć, wielkość grupy ograniczona jest do 8 osób.

Zarezerwuj miejsce