fbpx

Zajęcia indywidualne

Czego się nauczysz?

Chcesz nauczyć się grać na klawiszach, potrzebujesz wsparcia z konkretnym problemem producenckim lub nie odpowiadają Ci terminy zajęć grupowych? Stworzymy dla Ciebie indywidualny program kursu obejmujący praktycznie dowolne tematy. Możemy swobodnie wybierać spośród m.in.:

  • pracy z Ableton Live&Push,
  • syntezy dźwięku i samplingu,
  • miksu i masteringu,
  • technika gry na instrumentach klawiszowych (nowość!),
  • kompozycji i teorii muzycznej,
  • liveactu,
  • rejestracji dźwięku w studio,
  • konfiguracji sprzętu audio,
  • akustyki i adaptacji akustycznej.

Jako punkt wyjścia możemy też potraktować programy naszych kursów stacjonarnych lub online. Biorąc udział w zajęciach indywidualnych masz prawo do pakietu 50 zniżek, w tym 40% na Ableton Live.

Jak wyglądają zajęcia?

Lekcje indywidualne prowadzimy zarówno w trybie stacjonarnym jak i online.

Wybierając formę stacjonarną, zajęcia przeprowadzimy w naszej doskonale wyposażonej pracowni warsztatowej w Warszawie. To pełnoprawne studio dźwiękowe, wyposażone w szeroki wybór kontrolerów midi, instrumentów oraz software’u muzycznego. Możesz też przyjść ze swoim komputerem i podłączyć go do naszego nagłośnienia.

Szkolenia indywidualne w formule on-line prowadzimy z naszego dedykowanego studia streamingowego. Dźwięk i obraz transmitujemy do Ciebie w jakości UltraHD. Zarówno Ty jak i trener możecie wzajemnie udostępniać ekrany i dźwięk ze swoich komputerów. Dzięki zastosowaniu kamer i mikrofonów kontakt z trenerem nie różni się znacząco od zajęć stacjonarnych.

Najważniejsze informacje

Kurs realizowany indywidualnie, w dniach i godzinach odpowiadających obydwu stronom. Zajęcia odbywają się w godzinach 10.00 – 21.00.

Zanim wykupisz lekcje, skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia terminu.

Wszystkie zajęcia stacjonarne odbywają się w naszej doskonale wyposażonej pracowni warsztatowej w Warszawie. Zajęcia on-line odbywają się z wykorzystaniem naszego systemu komunikacji w jakości UltraHD.

145zł/h – koszt podstawowy

135zł/h – przy zakupie pakietu 10 godzin

 

Zajęcia indywidualne prowadzone są wymiennie przez trenerów Akademii Dźwięku. Po pierwszej rozmowie telefonicznej zaproponujemy Ci instruktora, który będzie najlepiej dopasowany do Twojej osoby. Wejdź na na stronę z opisem kadry by zapoznać się z doświadczeniem naszych nauczycieli.

Zajęcia indywidualne to forma nauki dobra dla muzyków o różnym stopniu zaawansowania – od początkujących po osoby z wieloletnim doświadczeniem.

Zarezerwuj miejsce