fbpx

Zajęcia indywidualne

Czego się nauczysz?

Zajecia indywidualne to oferta zajęć skierowana do osób, które chcą wszechstronnie rozwijać posiadane umiejętności producenckie. Zamiast koncentrować się na jednym, wybranym temacie, tworzymy dla Ciebie indywidualny program kursu obejmujący rozmaite obszary wiedzy. Możemy swobodnie wybierać – od efektów dźwiękowych, przez syntezę, sampling, obsługę Live’a, liveacty, Push’a czy też adaptację akustyczną domowego studia. Jako punkt wyjścia możemy też potraktować sugerowaną ścieżkę zdobywania wiedzy, opisaną w dziale Szkolenia muzyczne.

Jako uczestnik szkolenia w Certyfikowanej Szkole Ableton możesz również zakupić u nas Live’a z 40% zniżką.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia rozpoczynamy od rozpoznania Twoich aktualnych umiejętności i wiedzy. Jeśli przychodzisz z gotową listą zagadnień/pytań, przechodzimy sprawnie do ich omawiania. Gdy potrzebujesz sugestii z naszej strony, rozmawiamy dłużej o tym, w jaki sposób zajmujesz się muzyką, do jakich celów dążysz i w jaki sposób lubisz się najbardziej uczyć.

Zajęcia mają mieszaną formę – od wykładów, przez pokazy po ćwiczenia praktyczne. Jeśli lubisz taką formę motywacji, dostaniesz również zadania do wykonywania w domu.

Wymagane umiejętnościZajęcia indywidualne to forma nauki dobra dla muzyków o różnym stopniu zaawansowania – od początkujących po osoby z wieloletnim doświadczeniem.
Cena kursu130zł/h – zniżki przy zakupie w pakiecie
Gdzie?Warszawa – Wola, Pracownie Akademii Dźwięku
HarmonogramKurs realizowany indywidualnie, w dniach i godzinach odpowiadających obydwu stronom. Zajęcia realizowane się w dniach powszednich, w godzinach 09.00 – 20.00. Skontaktuj się z nami, uzgodnimy termin, który będzie Ci najbardziej odpowiadał.