Certyfikacja szkoły

Ucząc się z Akademią Dźwięku masz pewność, że zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów przy wykorzystaniu sprawdzonych metod i najwyższej staranności.

Akademia Dźwięku posiada tytuł Certyfikowanego Centrum Szkoleniowego Ableton. To unikatowe na polskim rynku wyróżnienie dla jakości prowadzonych kursów i szkoleń. Warunkiem brzegowym uzyskania takiego certyfikatu jest zatrudnianie Certyfikowanego Trenera Ableton oraz posiadanie udokumentowanego wieloletniego doświadczenia w edukacji tego typu.

Certyfikacja trenerska to skomplikowany proces. Na całym świecie funkcjonuje tylko 260 osób z takim tytułem. Mateusz Telega, nasz główny trener, jest jednym z nich. Do uzyskania certyfikacji prowadzi trzystopniowy proces rekrutacji, kończący się dwudniowym egzaminem w siedzibie firmy Ableton. Ponadto, należy się legitymować kilkuletnim doświadczeniem w uczeniu produkcji muzycznej, nagraniami video, zdjęciami, programami  całych kursów i pojedynczych zajęć. Cały proces ma na celu sprawdzenie, czy kandydat posiada umiejętności edukacyjne najwyższej próby.