fbpx

Dzień otwarty

Data: 28.09.2019

Godziny: 13:00 – 17:00

Miejsce: Akademia Dźwięku, ul. Wolska 64a/22

Poznajmy się! Zapraszamy Was do naszej siedziby na Dzień Otwarty. Będziecie mogli przetestować stanowiska ćwiczeniowe, porozmawiać z każdym z wykładowców i wziąć udział w otwartych warsztatach. Dopiero zaczynasz i nie wiesz który kurs mógłby być dla Ciebie najlepszy? Przyjdź, porozmawiamy i doradzimy.

W programie:
➡ Wykłady i warsztaty poświęcone produkcji muzycznej prowadzone przez trenerów Akademii Dźwięku
➡ Strefa sprzętu – udostępniamy do Waszych testów rozmaite kontrolery MIDI, syntezatory i efekty audio (Push 1&2, modularny Eurorack, MFB Kratfzwerg i inne)
➡ Możliwość porozmawiania z instruktorami naszych szkoleń, zadania pytań

Wstęp na warsztaty jest wolny i limitowany jedynie pojemnością naszej pracowni 🙂

Po części oficjalnej – część nieoficjalna…muzyka i długie rozmowy o syntezatorach, efektach i nie tylko. Przenosimy się do lokalu, zapraszamy absolwentów naszych kursów. Spotykamy się o 19.00 w Barze Studio.

Do zobaczenia!

AD_500

Szczegółowy program wykładów

13.30 – 14.00 -> Produkcja muzyczna od kuchni
prowadzenie Maks Kucharski
Wykład dla osób początkujących! Pokażemy jak wygląda proces tworzenia utworu muzycznego od samego początku. Skąd brać dźwięki, jakie są typowe elementy kompozycji, jaka jest rola efektów dźwiękowych w produkcji muzycznej.

 

14.15 – 14.45 -> Ableton Push w produkcji muzycznej
prowadzenie Marcin Staniszewski, Certyfikowany Trener Ableton
Praktyczna prezentacja kontrolera Ableton Push. Pokażemy, jak błyskawicznie tworzy się za jego pomocą szkice muzyczne. Poznamy jego główne tryby kompozycyjne i zobaczymy ich wykorzystanie w procesie tworzenia utworu.

 

15.00 – 15.30 -> Rekonstrukcja utworu Dr Dre ft. Snoop Dogg „Still D.R.E
prowadzenie Paweł Sulewski

Still D.R.E to jeden z najpopularniejszych utworów w historii hip-hopu. Głęboko hipnotyczny i momentalnie zapadający w pamięć. Jaka jest tajemnica tej kompozycji? W ramach pokazu Paweł Sulewski krok po kroku zrekonstruuje dla Was kluczowe partie, z których składa się ten ponadczasowy utwór.