fbpx

Kids Beats Solo

Czego się nauczysz?

Kids Beats Solo to indywidualne zajęcia dzieci i młodzieży, wprowadzające do fascynującego świata muzyki współczesnej. Będziemy uczyli się w praktyce, w jaki sposób tworzyć ją z wykorzystaniem oprogramowania i dedykowanych kontrolerów. Poznamy podstawy obsługi programu Ableton Live i kontrolera Ableton Push. Będziemy szukali inspiracji w aktualnych utworach muzycznych. Popracujemy wspólnie nad kreatywnością i myśleniem abstrakcyjnym.

Technologia cyfrowa opanowała współczesny świat. Muzyka nie jest tu wyjątkiem – komputer stał się jednym z najważniejszych narzędzi dla współczesnego twórcy. Wirtualne instrumenty i efekty pozwalają na tworzenie profesjonalnych kompozycji w domowych warunkach.

Jak wyglądają zajęcia?

Kids Beats Solo to indywidualne zajęcia produkcji muzycznej dla dzieci i młodzieży. Optymalna forma nauki, której program i harmonogram dopasujemy do potrzeb, poziomu zaawansowania oraz dostępności czasowej uczestnika. Spotkania są prowadzone przez trenerów i trenerki doświadczonych w pracy z dziećmi.

Dla nowych uczniów przygotowaliśmy lekcję próbną w specjalnej cenie 99 zł. Zajęcia w formie stacjonarnej odbywają się w naszej doskonale wyposażonej pracowni warsztatowej w Warszawie. To pełnoprawne studio dźwiękowe, wyposażone w szeroki wybór kontrolerów midi, instrumentów oraz software’u muzycznego. Możesz też przyjść ze swoim komputerem i podłączyć go do naszego nagłośnienia.

Najważniejsze informacje

Kurs realizowany indywidualnie, w dniach i godzinach odpowiadających obydwu stronom. Zajęcia odbywają się w godzinach 10.00 – 21.00.

Zanim wykupisz lekcje, skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia terminu.

Wszystkie zajęcia stacjonarne odbywają się w naszej doskonale wyposażonej pracowni warsztatowej w Warszawie.

99zł – godzinna lekcja próbna

125zł/h – przy zakupie pakietu 4 godzin

149zł/h – przy zakupie pojedynczej godziny

Zajęcia indywidualne prowadzone są wymiennie przez trenerów Akademii Dźwięku. Po pierwszej rozmowie telefonicznej zaproponujemy Ci instruktora, który będzie najlepiej dopasowany do Twojej osoby. Wejdź na na stronę z opisem kadry by zapoznać się z doświadczeniem naszych nauczycieli.

Zarezerwuj miejsce