fbpx

Kids Beats

Kids Beats – nowoczesna szkoła muzyczna dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy pierwszą w Polsce szkołą cyfrowej twórczości muzycznej dedykowaną dzieciom i młodzieży. Uczymy od podstaw, nie wymagamy doświadczenia muzycznego. Szczegółowe opisy naszych kursów znajdziesz na ich podstronach. Dla Twojej wygody poniżej skrót informacji.

Kids Beats Intro

Chcesz sprawdzić, czy cyfrowa twórczość muzyczna zaciekawi Twoje dziecko? Zapisz je na zajęcia Kids Beats Intro! To półtoragodzinne, pojedyncze spotkanie, pełne praktycznych ćwiczeń i dobrej zabawy z muzyką. Stworzone po to, by dać szansę na poznanie tematu i określenie, czy warto uczestniczyć w kursie Kids Beats Basic.

Kids Beats Basic

Naszym podstawowym kursem jest Kids Beats Basic. Podzielony na 12 spotkań, łagodnie wprowadza w świat samodzielnej, komputerowej twórczości muzycznej. Celem zajęć jest skomponowanie własnego utworu muzycznego. Wykorzystujemy przy tym potęgę nowych technologii – program Ableton Live i kontroler Ableton Push. Po ukończeniu zajęć istnieje możliwość kontynuacji na poziomie Masters.

Kids Beats Solo

Jeśli terminy kursów grupowych nie pasują do harmonogramu zajęć Twojego dziecka, zapraszamy na zajęcia indywidualne Kids Beats Solo! Program oraz terminarz ustalimy dokładnie tak, jak będzie to dla Was wygodne.

Dlaczego warto? Kids Beats to: