fbpx

Kids Beats

Masz w sobie duszę artysty? Nie boisz się komputerów? Odkryj w sobie producenta muzycznego!

Kids Beats to nowoczesna szkoła muzyczna dla dzieci i młodzieży. Pierwsze w Polsce miejsce tego typu, dedykowane muzyce tworzonej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Ruszamy z ofertą krótkich, jednodniowych warsztatów poświęconych muzyce nowoczesnej i dźwiękowi. Programy i metody nauczania przygotowaliśmy tak, by mogły w nich uczestniczyć dzieci bez doświadczenia muzycznego.

Dzieci w wieku 7-10 lat zapraszamy na 3-godzinne zajęcia Dźwiękowi Odkrywcy. To pełne interakcji i multimediów wprowadzenie w fascynujący świat dźwięku i technologii muzycznej. Będziemy wspólnie udźwiękawiali film, grali na instrumentach cyfrowych i poznawali tajemnicze właściwości dźwięku.

Dla młodzieży w wieku 11-14 lat proponujemy 4 godzinny kurs Cyfrowy Muzyk. To w pełni praktyczne zajęcia poświęcone tworzeniu muzyki na komputerze. Naszym celem będzie skomponowanie własnego utworu muzycznego, wykorzystując przy tym potęgę nowych technologii – programu Ableton Live i kontrolera Ableton Push.

Poza zajęciami grupowymi, w ofercie mamy również lekcje i kursy indywidualne. Szukasz zajęć dla siebie? Zajrzyj do oferty Akademii Dźwięku – „dorosłej” wersji Kids Beats.

Dźwiękowi Odkrywcy (7-10 lat)
Cyfrowy Muzyk (11-14 lat)

Dlaczego warto? Kids Beats to: