fbpx

Kids Beats Intro

Jak wyglądają zajęcia?

Kids Beats Intro to zajęcia dla wszystkich dzieci i nastolatków, którzy chcą przekonać się na czym polega cyfrowa twórczość muzyczna. W czasie dwóch godzin lekcyjnych poznamy tajniki pracy z instrumentami wirtualnymi i stworzymy nasz pierwszy rytm perkusyjny. Będziemy uczyli się w praktyce, wykorzystując kontroler Ableton Push i program Ableton Live. Popracujemy wspólnie nad kreatywnością, a zajęcia będą pełne zabawy z dźwiękiem i ćwiczeń praktycznych.

Najważniejsze informacje

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji do kursu Kids Beats IntroZachęcamy do skorzystania z opcji zajęć indywidualnych! Skontaktuj się z nami. 

Jedno spotkanie – 90 minut

99 zł

Zadzwoń i zapytaj o zniżkę przy zapisie więcej niż jednej osoby!

Program i forma realizacji kursu dostosowane są do dzieci w wieku 10-14 lat, bez względu na posiadane doświadczenie muzyczne lub jego brak.

Wszystkie zajęcia stacjonarne odbywają się w naszej doskonale wyposażonej pracowni warsztatowej w Warszawie.

Czego się nauczysz?

Kurs ma formę warsztatu, w grupie maksymalnie 8 osób. Wszystkie ćwiczenia wykonywane są na naszych indywidualnych stanowiskach komputerowych, wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie i kontrolery. Nie trzeba zabierać ze sobą żadnego sprzętu!

Każdy uczestnik kursu otrzymuje możliwość zakupu programu Ableton Live w wersji EDU, z 40% zniżką. Istnieje również możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia kursu oraz kontynuowania go na zajęciach Kids Beats Basic.

Zarezerwuj miejsce

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji do kursu Kids Beats IntroZachęcamy do skorzystania z opcji zajęć indywidualnych. Skontaktuj się z nami!