fbpx

Kids Beats Basic

Czego się nauczysz?

Kids Beats Basic to zajęcia dzieci i młodzieży, wprowadzające do fascynującego świata muzyki współczesnej. Będziemy uczyli się w praktyce, w jaki sposób tworzyć ją z wykorzystaniem oprogramowania i dedykowanych kontrolerów. Poznamy podstawy obsługi programu Ableton Live i kontrolera Ableton Push. Będziemy szukali inspiracji w aktualnych utworach muzycznych. Popracujemy wspólnie nad kreatywnością i myśleniem abstrakcyjnym.

Technologia cyfrowa opanowała współczesny świat. Muzyka nie jest tu wyjątkiem – komputer stał się jednym z najważniejszych narzędzi dla współczesnego twórcy. Wirtualne instrumenty i efekty pozwalają na tworzenie profesjonalnych kompozycji w domowych warunkach.

Najważniejsze informacje

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji do kursu Kids Beats BasicZachęcamy do skorzystania z opcji zajęć indywidualnych! Skontaktuj się z nami. 

12 spotkań po 1,5 h = 18 godzin

999 zł cena regularna

Promocja na start – 799 zł

Zadzwoń i zapytaj o zniżkę przy zapisie więcej niż jednej osoby!

Zajęcia przygotowane są dla dzieci w wieku 10-14 lat, bez względu na posiadane doświadczenie muzyczne lub jego brak.

Wszystkie zajęcia stacjonarne odbywają się w naszej doskonale wyposażonej pracowni warsztatowej w Warszawie.

Jak wyglądają zajęcia?

Kurs ma formę warsztatu, w grupie maksymalnie 8 osób. Wszystkie ćwiczenia wykonywane są na naszych indywidualnych stanowiskach komputerowych, wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie i kontrolery. Nie trzeba zabierać ze sobą żadnego sprzętu!

Każdy uczestnik kursu otrzymuje możliwość zakupu programu Ableton Live w wersji EDU, z 40% zniżką. Istnieje również możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia kursu oraz kontynuowania edukacji na zajęciach Kids Beats Masters.

Zarezerwuj miejsce

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji do kursu Kids Beats BasicZachęcamy do skorzystania z opcji zajęć indywidualnych! Skontaktuj się z nami.