fbpx

Akademia Dźwięku Masterclass

Akademia Dźwięku Masterclass to unikatowy cykl szkoleń dla twórców muzycznych. Spotkania, dzięki którym możesz skonfrontować się z wiedzą i doświadczeniem najbardziej uznanych postaci polskiej sceny muzycznej. Biorąc udział w masterclassie:

  • poznasz sekrety stojące za największymi hitami polskiej muzyki popularnej,
  • zobaczysz jak wygląda praca nad utworami, które zdobywają serca słuchaczy,
  • nauczysz się organizacji pracy i sposobu myślenia doświadczonych twórców,
  • otrzymasz indywidualny feedback do Twojej twórczości.

Jednodniowy warsztat masterclass odbywa się stacjonarnie, w naszej siedzibie w Warszawie. Zaproszeni goście zaprezentują swoje autorskie techniki pracy z dźwiękiem. Spotkania są tematyczne – nastawione na produkcję muzyczną lub miks i mastering. Szczegółowy opis wykładów znajdziesz w linkach poniżej. Każdy masterclass to:

TWOI NAUCZYCIELE

Bartosz Dziedzic
Bartosz Dziedzic button 2

Jeden z najważniejszych polskich producentów muzyki popularnej. Współautor sukcesów takich artystów jak Monika Brodka (Granda), Dawid Podsiadło (Małomiasteczkowy), Artur Rojek (Składam się z ciągłych powtórzeń) Daria Zawiałow czy Lech Janerka. Zdobywca Fryderyków oraz niezliczonej ilości Złotych, Platynowych i Diamentowych płyt. Kompozytor i sound designer, twórca o niezwykle charakterystycznym stylu pracy.

ADM MW 3
Michał Wolski button

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie reprezentantów polskiej sceny techno. W ciągu kilkunastu lat swojej kariery twórczej dorobił się ponad 30 wydawnictw, wiele z nich w formie płyty winylowej. Jako DJ i liveactowiec zwiedził nie tylko Polskę (m.in. Audioriver, Up To Date Festival, Unsound, Tauron Nowa Muzyka, Instytut Festival) ale i sporą część świata, występując w USA, Chinach, Niemczech, Portugalii, Holandii i innych krajach Europy. Twórca kompletny, poza produkcją zajmujący się również miksowaniem i masterowaniem twórczości innych artystów.

Kuba Galiński
AD Masters przycisk 4

Najbardziej rozchwytywany producent muzyczny w Polsce. Współautor sukcesów takich artystów jak Sanah, Dawid Podsiadło czy Mrozu. Na playliście z jego produkcjami znajdziecie też m.in. utwory Vito Bambino, Błażeja Króla, Dezertera, Wilków czy Anny Wyszkoni. Zdobywca trzech Fryderyków, niezliczonej ilości Złotych i Platynowych płyt. Właściciel Piwnicy u Galińskiego – studia z niepowtarzalnym charakterem, kuźni największych polskich hitów muzyki popularnej.

AD Masters Dj Eprom 2
AD Masters nowy termin button

Legendarna postać naszej rodzimej sceny muzyki niezależnej. Producent, raper, podwójny mistrz świata w turntablismie a przede wszystkim inżynier miksu i masteringu. Właściciel studia Eprom Sounds, oddany analogowemu, ciepłemu brzmieniu. Odpowiedzialny za mix/mastering twórczości takich artystów jak Taco Hemingway, Peja, Kali x Magiera, Małpa, Sobel, Brodka, Jarecki, Krzysztof Zalewski, Robert Cichy czy Flapjack które zdobyły łącznie 5 Fryderyków, 7 Złotych i 2 Platynowe Płyty.

Jacek Gawłowski
AD Masters nowy termin button

Czołowy polski inżynier miksu i masteringu. W muzyce od lat 80′, najpierw jako gitarzysta, w latach 90′ producent (Oddział Zamknięty, Armia, Closterkeller) a od 2000 roku przede wszystkim inżynier miksu i masteringu. Właściciel studia JG Master Lab, zdobywca Grammy, Fryderyków, Złotych i Platynowych Płyt. Jego dyskografia mogłaby pełnić rolę katalogu polskiej muzyki popularnej. Znajdują się tam albumy m.in. takich artystów jak Kayah, Kombi, Brodka, Maria Peszek, Vader, Stachursky, Marika czy Lao Che.