fbpx

Akademia Dźwięku Masterclass

Akademia Dźwięku Masterclass to unikatowy cykl szkoleń dla twórców muzycznych. Spotkania, dzięki którym możesz skonfrontować się z wiedzą i doświadczeniem najbardziej uznanych postaci polskiej sceny muzycznej. Biorąc udział w masterclassie:

  • poznasz sekrety stojące za największymi hitami polskiej muzyki popularnej,
  • zobaczysz jak wygląda praca nad utworami, które zdobywają serca słuchaczy,
  • nauczysz się organizacji pracy i sposobu myślenia doświadczonych twórców,
  • otrzymasz indywidualny feedback do Twojej twórczości.

Jednodniowy warsztat masterclass odbywa się stacjonarnie, w naszej siedzibie w Warszawie. Zaproszeni goście zaprezentują swoje autorskie techniki pracy z dźwiękiem. Spotkania są tematyczne – nastawione na produkcję muzyczną lub miks i mastering. Szczegółowy opis wykładów znajdziesz w linkach poniżej. Każdy masterclass to:

TWOI NAUCZYCIELE

AD Masters Dj Eprom 2
Dj Eprom button 2

Legendarna postać naszej rodzimej sceny muzyki niezależnej. Producent, raper, podwójny mistrz świata w turntablismie a przede wszystkim inżynier miksu i masteringu. Właściciel studia Eprom Sounds, oddany analogowemu, ciepłemu brzmieniu. Odpowiedzialny za mix/mastering twórczości takich artystów jak Taco Hemingway, Peja, Kali x Magiera, Małpa, Sobel, Brodka, Jarecki, Krzysztof Zalewski, Robert Cichy czy Flapjack które zdobyły łącznie 5 Fryderyków, 7 Złotych i 2 Platynowe Płyty.

ADM MW 34
ADM MW 2 button

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie reprezentantów polskiej sceny techno. W ciągu kilkunastu lat swojej kariery twórczej dorobił się ponad 30 wydawnictw, wiele z nich w formie płyty winylowej. Jako DJ i liveactowiec zwiedził nie tylko Polskę (m.in. Audioriver, Up To Date Festival, Unsound, Tauron Nowa Muzyka, Instytut Festival) ale i sporą część świata, występując w USA, Chinach, Niemczech, Portugalii, Holandii i innych krajach Europy. Twórca kompletny, poza produkcją zajmujący się również miksowaniem i masterowaniem twórczości innych artystów.

ADM Andrzej Izdebski 2
ADM AI przycisk 2

Producent muzyczny, realizator nagrań, muzyk z ponad 25 letnim doświadczeniem. Współpracował m.in. z Kazikiem, Ralphem Kamińskim, Mają Kleszcz, Strachami na Lachy, Sokołem, Kasią Nosowską, Kwiatem Jabłoni czy Skubasem. Zdobywca Fryderyka oraz kilkunastu Złotych Płyt. Specjalizuje się w kreatywnych nagraniach, sound designie i pracy z zespołami. Zajmuje się również miksem, masteringiem i remasteringiem. Komponuje muzykę do spektakli teatralnych oraz filmów fabularnych i dokumentalnych.

Agim 2
AD Masters nowy termin button

Agim to jeden z najciekawszych przedstawicieli rodzimej sceny muzyki elektronicznej. Znany m.in. z modularowych liveactów granych na największych polskich festiwalach, współpracy z Brodką przy muzyce do serialu Rojst, solowego projektu A_GIM czy też projektu Nervy z którym wystąpił w kultowym berlińskim klubie Berghain. W ciągu ponad 25 lat swojej kariery współpracował m.in. z Deasem, Jurkiem Przeździeckim, Igorem Pudło (Skalpel) a także zespołem Őszibarack.

Kuba Galiński
AD Masters nowy termin button

Najbardziej rozchwytywany producent muzyczny w Polsce. Współautor sukcesów takich artystów jak Sanah, Dawid Podsiadło czy Mrozu. Na playliście z jego produkcjami znajdziecie też m.in. utwory Vito Bambino, Błażeja Króla, Dezertera, Wilków czy Anny Wyszkoni. Zdobywca trzech Fryderyków, niezliczonej ilości Złotych i Platynowych płyt. Właściciel Piwnicy u Galińskiego – studia z niepowtarzalnym charakterem, kuźni największych polskich hitów muzyki popularnej.

Jacek Gawłowski
AD Masters nowy termin button

Czołowy polski inżynier miksu i masteringu. W muzyce od lat 80′, najpierw jako gitarzysta, w latach 90′ producent (Oddział Zamknięty, Armia, Closterkeller) a od 2000 roku przede wszystkim inżynier miksu i masteringu. Właściciel studia JG Master Lab, zdobywca Grammy, Fryderyków, Złotych i Platynowych Płyt. Jego dyskografia mogłaby pełnić rolę katalogu polskiej muzyki popularnej. Znajdują się tam albumy m.in. takich artystów jak Kayah, Kombi, Brodka, Maria Peszek, Vader, Stachursky, Marika czy Lao Che.

Bartosz Dziedzic
AD Masters nowy termin button

Jeden z najważniejszych polskich producentów muzyki popularnej. Współautor sukcesów takich artystów jak Monika Brodka (Granda), Dawid Podsiadło (Małomiasteczkowy), Artur Rojek (Składam się z ciągłych powtórzeń) Daria Zawiałow czy Lech Janerka. Zdobywca Fryderyków oraz niezliczonej ilości Złotych, Platynowych i Diamentowych płyt. Kompozytor i sound designer, twórca o niezwykle charakterystycznym stylu pracy.