fbpx

Synteza dźwięku

301 manual redirect BIG

Czego się nauczysz?

Kurs ten poświęcony jest nauce obsługi jednego z najważniejszych instrumentów w arsenale cyfrowego muzyka – syntezatora. Istnieje wiele typów (metod) syntezy dźwięku. Na zajęciach zajmiemy się najważniejszą z nich – syntezą subtraktywną.

W trakcie kursu poznasz jego budowę oraz typowe zastosowania. Zrozumiesz działanie i zastosowanie takich elementów jak filtr lowpass, LFO, envelope czy oscylator. Nauczysz się jak tworzyć barwy perkusyjne, basowe, leadowe. Studio dysponuje syntezatorami analogowymi, VST i modularnym systmem Eurorack. Jest w czym wybierać!

Kurs możemy rozbudować o naukę innych typów czy systemów syntezy dźwięku – FM, Wavetable, modularnej. Wystarczy spytać!

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia rozpoczynamy od rozpoznania Twoich aktualnych umiejętności i wiedzy. W dalszej kolejności dowiesz się, jak zbudowany jest syntezator subtraktywny, poznasz istotne pojęcia i koncepcje. Przećwiczymy też tworzenie popularnych typów dźwięków. Jeśli lubisz tego typu motywację, dostaniesz też zadania do wykonywania w domu.

Po kursie otrzymasz zestaw wyselekcjonowanych, darmowych syntezatorów wirtualnych. Jako uczestnik szkolenia w Certyfikowanej Szkole Ableton możesz również zakupić u nas Live’a z 40% zniżką.