fbpx

Synteza dźwięku

Czego się nauczysz?

Kurs ten poświęcony jest nauce obsługi jednego z najważniejszych instrumentów w arsenale cyfrowego muzyka – syntezatora. Istnieje wiele typów (metod) syntezy dźwięku. Na zajęciach zajmiemy się najważniejszą z nich – syntezą subtraktywną.

W trakcie kursu poznasz jego budowę oraz typowe zastosowania. Zrozumiesz działanie i zastosowanie takich elementów jak filtr lowpass, LFO, envelope czy oscylator. Nauczysz się jak tworzyć barwy perkusyjne, basowe, leadowe. Studio dysponuje syntezatorami analogowymi, VST i modularnym systmem Eurorack. Jest w czym wybierać!

Kurs możemy rozbudować o naukę innych typów czy systemów syntezy dźwięku – FM, Wavetable, modularnej. Wystarczy spytać!

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia rozpoczynamy od rozpoznania Twoich aktualnych umiejętności i wiedzy. W dalszej kolejności dowiesz się, jak zbudowany jest syntezator subtraktywny, poznasz istotne pojęcia i koncepcje. Przećwiczymy też tworzenie popularnych typów dźwięków. Jeśli lubisz tego typu motywację, dostaniesz też zadania do wykonywania w domu.

Po kursie otrzymasz zestaw wyselekcjonowanych, darmowych syntezatorów wirtualnych. Jako uczestnik szkolenia w Certyfikowanej Szkole Ableton możesz również zakupić u nas Live’a z 40% zniżką.

Wymagane umiejętności

Kurs ten skierowany jest do wszystkich zainteresowanych podniesieniem swoich umiejetności sound designu

Aby w pełni skorzystać z przekazywanej wiedzy, warto znać podstawy obsługi programów dźwiękowych takich jak Ableton Live, Fruity Loops, Cubase, Logic, Pro Tools, Reaper, etc.

Długość kursu6 godzin – istnieje możliwość modyfikacji
Cena kursu
600 zł – dla 6 godzin
Gdzie?Warszawa – Wola, Studio Black Orange
ProwadzącyMateusz Telega
HarmonogramKurs realizowany indywidualnie. Zazwyczaj dzielimy 6 godzin kursu na trzy spotkania po dwie godziny. Istnieje możliwość modyfikacji tego układu. Zajęcia realizowane się w dniach powszednich, w godzinach 09.00 – 20.00. Skontaktuj się z nami, uzgodnimy termin, który będzie Ci najbardziej odpowiadał.